ЗАКУПІВЕЛЬНА ГРУПА В ГАЛУЗІ КАНЦТОВАРІВ 


Впродовж 2016-2017 років експерти проекту з команди проекту «Купуймо Разом!» активно працювали задля започаткування закупівельних груп в Україні. Робота над створення закупівельних груп відбувалась на базі напрацювань Проекту, створених інструментів та навчальних матеріалів. Завдяки старанням Ренати Марошек (2016 р.) та Матеуша Сагана (2016-2017 рр.) вдалось досягнути вагомих результатів в цьому напрямку. Протягом 2016-2017 років у Києві зібрано групу учасників Проекту, які брали участь в практичних семінарах і тренінгах, приєднувались до інших активностей Проекту та часто з власної ініціативи проводили різного виду заходи пов’язані з закупівельними групами. Окрім групи Консультантів закупівельних груп які приєднались до Центру Компетенцій закупівельних груп в Києві та продовжують роботу над запровадженням цієї бізнес-моделі в Україні, проводились також персональні консультації з учасниками Проекту, які проявили ініціативу та бажання створити закупівельну групу використовуючи потенціал власних підприємств із залученням знайомих фірм зацікавлених цією ідеєю. 

Однією із таких ініціатив є закупівельна група в галузі канцтоварів та виробів з паперу. Лідером та ідеологом започаткування групи є Paper Trade Ukraine – фірма з багаторічним досвідом у сфері забезпечення офісними матеріалами, яка без сумніву є одним і передових гравців на ринку України. Консультативну допомогу у створенні закупівельної групи надає Микола Пархоменко (Консультант Центру Компетенцій закупівельних груп). Завданням закупівельної групи є забезпечити учасникам групи зменшення логістичних витрат (транспорт та складська логістика), полегшити закупівлю товарів та збільшити спільний асортимент фірм-учасників. Досягнення поставлених завдань можливе завдяки поєднанню зусиль кількох підприємств (наразі 4 фірми). Співпраця дозволить також учасникам покращити обслуговування та сервіс, прискорити реалізацію замовлень та забезпечити найвибагливіші потреби клієнтів завдяки спільному (об’єднаному) каталогу. Спільно з експертами Проекту підготовлено бізнес-план та стратегію започаткування групи, а також графік реалізації.


КОНТАКТНІ ОСОБИ:


◆ ◆ ◆  


Обмеження відповідальності (Disclaimer):

  1. Вище вказана закупівельна група була ініційована в рамках реалізації проекту «Купуймо Разом!» (далі: Проект), що проводився Асоціацією Ініціатива Родинних Фірм (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych) спільно із партнерами (далі: Організатори) в 2015-2017 роках в рамках програми «Польська Допомога», що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща (далі: МЗС РП). 
  2. Після формального завершення проекту (кінець 2017 року) Організатори підтримуватимуть діяльність закупівельної групи та сприятимуть її подальшому розвитку та успіху, проте подальша діяльність закупівельної групи відбуватиметься самостійно та незалежно від Організаторів. Саме тому, Організатори не несуть будь-якої відповідальності за діяльність закупівельної групи.  В разі сумнівів щодо активностей реалізованих під брендом проекту «Купуймо Разом!» прохання зв’язатися з командою проекту – info@kupuimorazom.org.ua 
  3. Вище вказана інформація про закупівельну групу відображає виключно точку зору Організаторів проекту, не може бути ототожнена з офіційною позицією МЗС РП та не обов’язково може збігатися з точкою зору учасників та/або представників закупівельної групи. 
  4. МЗС РП не несе будь-якої відповідальності за діяльність закупівельної групи, її учасників, представників та/або Організаторів під час та після закінчення реалізації проекту. 
  5. Дозволяється будь-яке використання інформації про закупівельну групу за умови збереження інформації про джерело (інтернет-сторінка www.kupuimorazom.org.ua) та тексту “обмеження відповідальності”.
  6. Організатори проекту, які також відповідають за адміністрацію інтернет-сторінки, зберігають за собою право змінювати або видаляти будь-яку інформацію на інтернет-сторінці без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.