ЦЕНТРИ КОМПЕТЕНЦІЙ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП 


Одним із основних завдань проекту «Купуймо Разом!» в 2017 році було створення Центрів Компетенцій Закупівельних Груп, які стануть платформою співпраці та місцем зустрічей (hub) українських підприємців та Консультантів закупівельних груп, а також сприятимуть розвитку методології та ноу-хау у сфері закупівельних груп в Україні. Започатковані Центри Компетенцій закупівельних груп створили реальну можливість закріпити та посилити результати й досягнення трьох років реалізації Проекту, а також забезпечити самостійний локальний розвиток експертного середовища Лідерів та Послів закупівельних груп в Україні. Окрім того Центри Компетенцій стали початковим фундаментом для подальшого накопичення знань, вмінь і досвіду, а також гарантували їх доступність для всіх зацікавлених ідеєю закупівельних груп.

Для досягнення цієї мети в рамках едиції проекту «Купуймо Разом!» 2017 року підготовлено та реалізовано спеціальну програму навчання та підготовки для Консультантів закупівельних груп, яка передбачала серію інтенсивних семінарів та тренінгів присвячених розвитку практичних навиків та теоретичних знань у сфері створення та управління закупівельними групами. Майбутні українські Консультанти під опікою польських експертів брали участь у процесі створення реальних закупівельних груп, проводили інформаційні зустрічі та навчальні тренінги, а також активно поширювали ідею закупівельних груп в Україні. Головною метою програми була підготовка українських фахівців та створення (у майбутньому) ринку консалтингових послуг для закупівельних груп B2B. Натомість Центри Компетенцій закупівельних груп будуть основою початку їхньої діяльності та важливою підтримкою для їх подальшого розвитку.


Листівка – Центри Компетенцій та Консультанти Закупівельних Груп:


Для посилення Центрів Компетенцій закупівельних груп та підтримки майбутніх Консультантів закупівельних груп команда проекту «Купуймо Разом!» впродовж 2016-2017 років нав’язали співпрацю з кількома важливими партнерами в Україні та Польщі. До найважливіших слід зарахувати:

Вище вказані партнери допомогли збільшити “покриття” Проекту та достукатись до більшої кількості активних (!!!) осіб потенційно зацікавлених ідеєю закупівельних груп, а також сприяли залученню нових учасників Проекту – майбутніх локальних Консультантів закупівельних груп. Вагомою підтримкою зі сторони партнерів було також надання безлічі необхідних контактів на українському ринку серед малих і середніх підприємств, бізнес-організацій, державних установ та міжнародних донорів і партнерів, а також засобів масової інформації. Окрім того партнери надали вагому допомогу у започаткуванні Центрів Компетенцій закупівельних груп та переказали досвід своїх експертів. 

Основою майбутньої діяльності Центрів Компетенцій Закупівельних Груп є результати проекту «Купуймо Разом!», а саме ряд інструментів створених впродовж 2015-2017 років:

  • e-Learning платформа проекту та База Знань  мабуть, найбільша в світі структурована та загальнодоступна база знань (24 навчальні курси та безліч матеріалів), що служитиме допомогою для Консультантів закупівельних груп;
  • Інтернет-сторінка Проекту: www.kupuimorazom.org.ua – серце Проекту та ідеї закупівельних груп в Україні;
  • Сторінки в social media: Facebook та LinkedIn – платформи для спілкування та поширення інформації;
  • Канал YouTube – база із безліччю навчальних та інформаційних відео;
  • Публікації – загальнодоступні навчальні підручники та практичний посібник зі створення та функціонування закупівельних груп;

Результатом спільної праці команди проекту «Купуймо Разом!», учасників та партнерів є створення двох Центрів Компетенцій Закупівельних Груп у Львові та Києві, основою яких є команда українських Консультантів закупівельних груп – випускників нашого Проекту!


ЛЬВІВ

КИЇВ


Запрошуємо до контакту!

◆ ◆ ◆