ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП У ЛЬВОВІ 


Центр Компетенцій Закупівельних Груп у Львові – є добровільним об’єднанням Консультантів закупівельних груп, які є експертами у створенні та управлінні закупівельними групами та групами з продажів в Україні. Центр орієнтований на підвищення конкурентоспроможності та ефективності бізнесу, а його основа базується на інструментах і технологіях переданих із Польщі, з використанням європейської моделі та досвіду з врахуванням українських умов та реалій. 

Львівський Центр Компетенцій Закупівельних Груп був створений представниками української команди проекту «Купуймо Разом!», які спільно з польськими експертами реалізували Проект від 2015 року. Центр об’єднує професіоналів та експертів зацікавлених розвитком в Україні ідеї закупівельних груп B2B. До особового складу Центру входять:

Діяльність Центру Компетенцій регулюється Статутом, затвердженим та підписаним всіма членами Центру. Регулярні збори членів Центру відбуваються щонайменше раз на квартал. За організацію роботи Центру та координацію праці Консультантів (членів Центру) відповідає Координатор Центру, який обирається раз на два роки. Центр фінансується за рахунок внесків своїх членів і здійснює свою діяльність шляхом діяльності членів Центру (Консультантів) на добровільних засадах. Збір запитів щодо консультаційної підтримки Центру проводить Координатор Центру та після опрацювання розподіляє між Консультантами Центру у відповідності до їх компетенцій та можливостей. Послуги Центру Компетенцій та його окремих членів (Консультантів) узгоджується безпосередньо з Координатором Центру та затверджується відповідним документом (договором, меморандумом тощо).

У 2018 році діяльність львівського Центру Компетенцій закупівельних груп зосереджується на наступних пунктах:

 1. Підтримка і консультаційна допомога у створенні та розвитку закупівельної групи для закупівлі круглих лісоматеріалів з лісопереробних та лісозаготівельних підприємств Львівщини;
 2. Підтримка створення та розвитку закупівельної групи щодо спільної участі в закордонних виставках виробників деревообробного обладнання України, які об’єднані в Українську асоціацію деревообробного обладнання (УАДО);
 3. Співпраця з Антимонопольним комітетом України на шляху узгодження юридичної форми створюваних закупівельних груп, підготовка та подання відповідних документів;
 4. Напрацювання пропозицій та механізмів подальшого поширення ідеї закупівельних груп в Україні.

Щоб зв’язатись з Центром Компетенцій закупівельних груп у Львові, просимо звертатись на e-mail:

LVIV@kupuimorazom.org.uaОбмеження відповідальності (Disclaimer):

 1. Вище вказаний Центр Компетенцій та Консультанти закупівельних груп були створені/підготовлені в рамках реалізації проекту «Купуймо Разом!» (далі: Проект), що проводився Асоціацією Ініціатива Родинних Фірм (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych) спільно із партнерами (далі: Організатори) в 2015-2017 роках в рамках програми «Польська Допомога», що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща (далі: МЗС РП). 
 2. Від початку 2018 року подальша діяльність Центрів Компетенцій та Консультантів закупівельних груп відбуватиметься самостійно та незалежно від Організаторів. Саме тому, Організатори не несуть будь-якої відповідальності за діяльність Центрів Компетенцій та Консультантів закупівельних груп. Вся інформація про подальшу діяльність Організаторів в тому числі спільну Центрами Компетенцій та Консультантами закупівельних груп публікуватиметься на інтернет-сторінці проекту. В разі сумнівів щодо активностей реалізованих під брендом проекту «Купуймо Разом!» прохання зв’язатися з командою проекту – info@kupuimorazom.org.ua 
 3. Вище вказана інформація про Центри Компетенцій та Консультантів закупівельних груп відображає виключно точку зору Організаторів проекту, не може бути ототожнена з офіційною позицією МЗС РП та не обов’язково може збігатися з точкою зору Консультантів закупівельних груп. 
 4. МЗС РП не несе будь-якої відповідальності за діяльність Центрів Компетенцій закупівельних груп, Консультантів закупівельних груп та/або Організаторів під час та після закінчення реалізації проекту. 
 5. Дозволяється будь-яке використання інформації про Центри Компетенцій та Консультантів закупівельних груп за умови збереження інформації про джерело (інтернет-сторінка www.kupuimorazom.org.ua) та тексту “обмеження відповідальності” за ліцензією Creative Commons  3.0 (PL).
 6. Організатори проекту, які також відповідають за адміністрацію інтернет-сторінки, зберігають за собою право змінювати або видаляти будь-яку інформацію на інтернет-сторінці без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.
 7. Будь-яке комерційне і некомерційне використання інформації та матеріалів, що містяться на інтернет-сторінці www.kupuimorazom.org.ua здійснюється виключно на власну відповідальність осіб, які її використовують.
 8. Будь-яке використання послуг Консультантів, які належать до Центрів Компетенцій закупівельних груп може відбуватись виключно на основі окремих угод, що укладатимуться між зацікавленими сторонами. Ні Організатори, ні МЗС РП не несуть жодної відповідальності за відносини з Консультантами Центрів Компетенції закупівельних груп, за винятком, угод сторонами яких вони являються.