ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП В КИЄВІ 


Центр Компетенцій Закупівельних Груп в Києві – це консалтингова організація, що об’єднує середовище сертифікованих і досвідчених експертів у сфері створення і управління закупівельними групами та групами з продажів в Україні. Центр орієнтований на підвищення конкурентоспроможності та ефективності бізнесу, а його основа базується на інструментах і технологіях переданих із Польщі, з використанням європейської моделі та досвіду з врахуванням українських умов та реалій. Центр керує всіма засобами створеними в рамках проекту «Купуймо Разом!», а його основною місією є девіз “Від конкуренції до партнерства”.

Київський Центр Компетенцій Закупівельних Груп був створений представниками польської команди проекту «Купуймо Разом!» (які реалізували Проект від 2015 року) та випускниками Проекту у 2016-2017 роках, які брали участь в навчально-підготовчій програмі майбутніх Консультантів. Центр є клубом професіоналів та експертів зацікавлених розвитком в Україні ідеї закупівельних груп B2B, який проводить свою активну діяльність при Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs], а його основними цілями є:

 1. Використання і поширення засобів створених в рамках Проекту;
 2. Пропагування ідеї закупівельних груп B2B серед українських підприємців та бізнес-об’єднань;
 3. Розробка і просування високих стандартів професійного консалтингу у сфері закупівельних груп B2B;
 4. Розробка стандартів сертифікації Консультантів закупівельних груп B2B;
 5. Реклама і рекомендації Консультантів сертифікованих у Центрі;
 6. Консультації для охочих створити закупівельну групу B2B;
 7. Консультації для існуючих закупівельних груп.

Діяльність Центру Компетенцій регулюється Статутом, затвердженим та підписаним всіма членами Центру. Регулярні збори членів проводяться щонайменше раз на рік. За організацію роботи Центру та координацію праці Консультантів (членів Центру) відповідає Рада Правління, яка складається з двох представників членів Центру (один з них представник команди Проекту) та обирається кожні на два роки. Рада Правління також відповідає за план діяльності та бюджет Центру. Центр фінансується за рахунок добровільних внесків своїх членів та пожертвувань зацікавлених юридичних і фізичних осіб. Всі засоби та матеріали створенні в рамках Проекту, які використовуватимуться у роботі Центром Компетенцій та його членами (Консультантами) є вільно доступними для всіх зацікавлених осіб. Запити щодо консультаційної підтримки направлені в Центр будуть прийматися уповноваженою Радою Правління особою та будуть оцінюватися з точки зору відповідності компетенціям і можливостям Консультантів/Центру, а після направляються до визначених Консультантів. Послуги Центру Компетенцій та його окремих членів (Консультантів) узгоджується безпосередньо з Радою Правління Центру та затверджується відповідним документом (договором, меморандумом тощо).

Центр об’єднує професіоналів та експертів зацікавлених розвитком в Україні ідеї закупівельних груп B2B. До особового складу Центру входять:

РАДА ПРАВЛІННЯ:

ЧЛЕНИ ЦЕНТРУ – КОНСУЛЬТАНТИ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП:

ПРЕС-СЕКРЕТАР:


КОНТАКТНІ ДАНІ:

Центр Компетенцій Закупівельних Груп в Києві
вул. Волоська 8/5, 04070, м. Київ

KYIV@kupuimorazom.org.ua Обмеження відповідальності (Disclaimer):

 1. Вище вказаний Центр Компетенцій та Консультанти закупівельних груп були створені/підготовлені в рамках реалізації проекту «Купуймо Разом!» (далі: Проект), що проводився Асоціацією Ініціатива Родинних Фірм (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych) спільно із партнерами (далі: Організатори) в 2015-2017 роках в рамках програми «Польська Допомога», що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща (далі: МЗС РП). 
 2. Від початку 2018 року подальша діяльність Центрів Компетенцій та Консультантів закупівельних груп відбуватиметься самостійно та незалежно від Організаторів. Саме тому, Організатори не несуть будь-якої відповідальності за діяльність Центрів Компетенцій та Консультантів закупівельних груп. Вся інформація про подальшу діяльність Організаторів в тому числі спільну Центрами Компетенцій та Консультантами закупівельних груп публікуватиметься на інтернет-сторінці проекту. В разі сумнівів щодо активностей реалізованих під брендом проекту «Купуймо Разом!» прохання зв’язатися з командою проекту – info@kupuimorazom.org.ua 
 3. Вище вказана інформація про Центри Компетенцій та Консультантів закупівельних груп відображає виключно точку зору Організаторів проекту, не може бути ототожнена з офіційною позицією МЗС РП та не обов’язково може збігатися з точкою зору Консультантів закупівельних груп. 
 4. МЗС РП не несе будь-якої відповідальності за діяльність Центрів Компетенцій закупівельних груп, Консультантів закупівельних груп та/або Організаторів під час та після закінчення реалізації проекту. 
 5. Дозволяється будь-яке використання інформації про Центри Компетенцій та Консультантів закупівельних груп за умови збереження інформації про джерело (інтернет-сторінка www.kupuimorazom.org.ua) та тексту “обмеження відповідальності” за ліцензією Creative Commons  3.0 (PL).
 6. Організатори проекту, які також відповідають за адміністрацію інтернет-сторінки, зберігають за собою право змінювати або видаляти будь-яку інформацію на інтернет-сторінці без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.
 7. Будь-яке комерційне і некомерційне використання інформації та матеріалів, що містяться на інтернет-сторінці www.kupuimorazom.org.ua здійснюється виключно на власну відповідальність осіб, які її використовують.
 8. Будь-яке використання послуг Консультантів, які належать до Центрів Компетенцій закупівельних груп може відбуватись виключно на основі окремих угод, що укладатимуться між зацікавленими сторонами. Ні Організатори, ні МЗС РП не несуть жодної відповідальності за відносини з Консультантами Центрів Компетенції закупівельних груп, за винятком, угод сторонами яких вони являються.