ФОРУМ ФЕРМЕРСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ У КИЄВІ – ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНІЦІАТИВИ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В АГРО СЕКТОРІ 


Іван Сікора від імені ініціативи закупівельної групи в агро секторі та організатори виставки Форум фермерських технологій запрошують відвідати виставку та взнати більше про можливості закупівельних груп в агро секторі. Захід відбудеться 21 лютого о 12.30 у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”.
 
Переваги спільних закупівель для фермерських господарств є очевидними. Але не всі про них здогадуються. Не варто винаходити велосипед! Достатньо скористатися можливостями ініціативи закупівельної групи «Купуємо та Розвиваємося Разом» в аграрній сфері та врахувати кращий закордонний досвід розвитку малих та середніх підприємців.
 
Про вигоди та перспективи розвитку спільних закупівель для фермерів можна взнати під час виставки Форум фермерських технологій у Києві від координатора ініціативи закупівельної групи в агросфері, консультанта закупівельних груп Івана Сікори на семінарі “Спільні закупівлі в агросфері: як отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ?”, що відбудеться 21 лютого об 12.30 у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”
 
Скористайтесь нагодою зменшити вартість закупівель шляхом економії завдяки обсягам та отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ!

Запрошення:

pdf_download