ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ 
Проекту «Купуймо Разом!» в 2015-2017 рр.

4 грудня 2017 року | Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]


“Початок нового етапу запровадження бізнес-моделі
закупівельних груп B2B в Україні!”


Після трьох довгих років реалізації, проект «Купуймо Разом!» добігає до свого успішного завершення. Наприкінці 2017 року офіційно завершується фінансування Проекту Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми «Польська Допомога». Проте, це не кінець, а тільки початок нового етапу запровадження бізнес-моделі закупівельних груп B2B в Україні!

Підсумкова Конференція спрямована на підведення підсумків реалізації Проекту впродовж 2015-2017 років, представлення основних результатів та досягнень, а також обговорення подальшої праці українських підприємців та бізнес-об’єднань (локальних Лідерів) на шляху адаптації польського ноу-хау кумуляції закупівель задля підвищення конкурентоспроможності бізнесу. Проте, основним завданням конференції є інаугурація самостійної діяльності Консультантів Закупівельних Груп на базі започаткованих Центрів Компетенцій Закупівельних Груп у Львові та Києві. Саме це становитиме довготривалий ефект проекту «Купуймо Разом!».


Початок о 09:00 | відкриття конференції о 10:00 – зала 410 “IDEAS GALLERY”

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], вул. Волоська 8/5, м. Київ


Основні елементи програми заходу:

 • Виступи та презентації українських Консультантів Закупівельних Груп, які вже розпочали свою діяльність та від імені Проекту брали участь в конференціях і проводили тренінги;
 • Представлення концепції майбутньої діяльності Центрів Компетенцій Закупівельних Груп у Львові та Києві;
 • Обговорення перспектив розвитку бізнес-моделі закупівельних груп в Україні;
 • Участь представників польської Гастрономічної Закупівельної Групи (понад 3500 фірм), які підготовили бізнес-пропозицію для українських постачальників та підприємців у секторі громадського харчування та готельного господарства (HoReCa).

Infosheet:

Програма Заходу:


В заході візьмуть участь:

 • Барбара Міхаловська – Департамент співпраці у сфері розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща;
 • Бартош Мусялович – Керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві;
 • Віктор Талах – заступник директора Департаменту конкурентної політики Антимонопольного комітету України;
 • Владлен Сисун – координатор проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств»;
 • Олександр Бабій – експерт з фандрейзингу Національної платформи малого та середнього бізнесу;
 • Олег Левченко – Виконавчий Директор ГО «Подільська Агенція регіонального розвитку»;
 • Представники Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs];
 • Координатори та експерти проекту «Купуймо Разом!»;
 • Консультанти та Лідери Закупівельних Груп – учасники Проекту;
 • Та інші гості і партнери Проекту.
Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] Програма розвитку ООН в Україні 
UNDP_logo_UA

Інформаційні Партнери:

Національна платформа
малого та середнього бізнесу
Газета “Приватний підприємець”
logo1

Подальший розвиток та розширення досягнутих результатів Проекту «Купуймо Разом!» можливі завдяки ряду інструментів доступних для вільного використання, серед яких слід згадати: e-Learning платформу, базу знань, публікації та інтернет-сторінку. Не можна забувати про насичену консультативно-навчальну частину Проекту, ефектом якої є поява групи майбутніх Лідерів і Консультантів, а навіть започаткування перших пілотних закупівельних груп. Важливим є також залучення партнерів протягом останніх трьох років (Антимонопольний комітет України, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], Програма розвитку ООН в Україні, Національна платформа МСБ, Польсько-Українська Господарча Палата), які допоможуть українським Лідерам і Консультантам на шляху досягнення поставленої цілі, а локальні Центри Компетенцій стануть так званими хабами теоретичних знань, практичних навиків та місцем інтеграції середовища підприємців і експертів у сфері бізнесу. Окрім того, збудована впродовж реалізації Проекту структура та мережа контактів дозволить прискорити процес повноцінного запровадження ідеї закупівельних груп в Україні. Команда «Купуймо Разом!» й надалі підтримуватиме учасників Проекту!

Все вище сказане дозволяє з впевненістю та оптимізмом дивитись у майбутнє. Завершення одного етапу – означає початок нового. Далі все в українських руках!

ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!