Що нового в Купуймо Разом? Календар проекту на листопад-грудень 2017 


Дорогі учасники, проект «Купуймо Разом! 2.0» успішно триває, продовжується також навчальна програма на нашій e-Learning платформі! Прагнемо поінформувати Вас про календар найближчих подій та актуальні новини проекту:
 
1. З організаційних причин ми змушені змінити дату Підсумкової Конференції, яка згідно з новим планом відбудеться 4 грудня 2017 р. в Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs]. Наша команда працює над узгодженням остаточної версії програми, підготовленням інформаційної кампанії та запрошенням гостей. Згодом надішлемо всі деталі! Прохання вже сьогодні зарезервувати час на наш фінальний захід. Гарантуємо Вам багату програму та цікавих гостей! 
 
2. Другий курс навчальної програми вже доступний на нашій e-Learning платформі. Темою цього курсу є “Виклики, що стоять перед лідером при створенні закупівельних груп”. Бажаємо вам цікавого навчального тижня:  

 
3. Окрім того нагадуємо про Міжнародну Агропромислову Виставку «EUroAGRO», що відбудеться 28-29 листопада у Львові, співорганізатором і партнером якої є Polska Trade & Investment. Під час цього заходу буде представлено та пропаговано Проект «Купуймо Разом!». Впродовж двох днів виставки Проект матиме свій інформаційний стенд спільно з Відділом сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща в Україні, на якому поширюватимуться інформаційні матеріали Проекту та ідеї закупівельних груп. Для нашої команди важливо, щоб зацікавлені Консультанти Закупівельних Груп також появились на цьому заході та могли нав’язати відносини з тими, хто буде зацікавлений створенням закупівельних груп та шукатиме підтримки у цій сфері. Більш детальна інформація про виставку за посиланнями:

 

Слідкуйте новини проекту «Купуймо Разом! 2.0» на інтернет-сторінціFacebook та каналі на YouTube.

У разі виникнення питань звертайтесь: info@kupuimorazom.org.ua