ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ!» ПІД ЧАС ВИСТАВКИ «ЛІСДЕРЕВМАШ 2017»  


З 26 по 29 вересня 2017 року у Києві в третьому павільйоні Міжнародного виставкового центру проходила 16-я Міжнародна виставка обладнання та технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «ЛІСДЕРЕВМАШ 2017».

В цьому році вона зібрала понад 150 компаній та 280 брендів з 16 країн світу. Експозиція примітна яскравими стендами, світовими прем’єрами та великою кількістю обладнання, виставленого вживу, як в закритому павільйоні, так і в експозиції під відкритим небом. Серед учасників виставки був проект«Купуймо Разом! 2.0».

Протягом чотирьох днів роботи виставки українська команда проекту «Купуймо Разом! 2.0» в Україні представляла проект для усіх учасників та відвідувачів виставки, дарували усім зацікавленим інформаційний листком «Купуймо Разом!» та розповідали про можливості, що відкривають перед дереовообробними підприємствати України закупівельні групи, та про те, як їм у цьому може допомогти проект «Купуймо Разом!» програми «Польська допомога», що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща.

Тематика закупівельних груп викликала особливий інтерес у компаній національних виробників деревообробного обладнання. Зокрема велике зацікавлення викликала ідея спільної закупівлі виставкової площі на закордонних спеціалізованих виставках для українських національних виробників, адже організувати таку участь самотужки для багатьох з них є доволі складно. Відразу ж виникла ідея спільно взяти участь у найбільшій деревообробній виставці у Польщі – DREMA 2018. Цю ідею підтримали компанії «Атон-Сервіс», «Древ-ко», підприємець Люц, ПП «Ющишин», які провели під час виставки «Лісдеревмаш» ініціативні збори.

«DREMA»

Виставка «DREMA» – це найбільша подія в Польщі та Центральній і Східній Європі, що присвячена популярній галузі обробки деревини, яка щороку приваблює натовпи відвідувачів та експонентів зі всього світу. Одночасне поєднання 4 блоків тематик і комплексна експозиція роблять виставку надзвичайно важливим інструментом для створення конкурентної переваги компанії, як всередині країни, так і за її межами. Основні цілі цього заходу – це просування найбільш сучасних машин, інструментів, технологій та рішень, а також навчання і демонстрація сили польських виробників, що працюють в цій галузі. 

Про престиж «DREMA» свідчить той факт, що це єдина в Польщі і одна з декількох у світі галузевих подій, яка проводиться за підтримки Європейської федерації машин для обробки деревини «EUMABOIS». Крім того, як Міжнародна виставка машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA», так і Міжнародна виставка компонентів для виробництва меблів «FURNICA» і Виставка машин та компонентів для текстильної промисловості й промисловості одягу та взуття «INTERMIC» отримали рекомендацію Польської торгової промислової палати!


Оригінал матеріалу за посиланням на сторінках: 

www.rodynnifirmy.org.ua


Галерея:

1 2
3 4
5 6