ПРОГРАМА ДЛЯ ЛІДЕРІВ ТА КОНСУЛЬТАНТІВ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП 

Практичний Семінар 26 жовтня 2017 року 


Завершується програма Практичних Семінарів для Лідерів та Консультантів Закупівельних Груп проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2017 році! Щиро запрошуємо до участі в останньому Четвертому Практичному Семінарі, що відбудеться у четвер 26 жовтня 2017 року в Києві. Захід проведе Координатор Експертів Проекту Матеуш Саган – досвідчений менеджер та спеціаліст закупівельних груп. 


Місце: Готель Президент, Конференц-Зал “Одеса” (вул. Госпітальна 12, м. Київ)

Час/Дата: 9:30 – 16:00, четвер 26 жовтня 2017 року

Програма:


Четвертий Практичний Семінар буде присвячений підсумку спільної роботи експертів Проекту з учасниками впродовж цьогорічної едиції «Купуймо Разом! 2.0», а також презентації нових публікацій над якими працює команда Проекту. Під час заходу буде підведено підсумки та представлено опрацьовану стратегію і бізнес-модель діяльності Консультантів  та Центрів Компетенцій Закупівельних Груп. Буде також обговорено підготовку до Підсумкової Конференції, яка завершить Проект в цьому році – захід відбудеться 29 листопада в Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs] (більш детальна інформація згодом). Під час підсумкової конференції буде презентовано та активно рекламовано учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0», як майбутніх Лідерів та Консультантів Закупівельних Груп. Окрім того на конференцію будуть запрошені представники українського бізнесу та організацій підприємців, що дасть можливість учасникам Проекту будувати майбутню співпрацю та професійні відносини з потенційними клієнтами і партнерами. 
 
На цьому етапі важливо показати, що вже тепер створюються основи закупівельних груп, опрацьовується методика діяльності та започатковується новий бізнес-тренд в Україні.
 
Важливим елементом до обговорення та представлення під час четвертого Семінару є Міжнародна Агропромислова Виставка «EUroAGRO», що відбудеться 28-29 листопада у Львові, співорганізатором і партнером якої є Polska Trade & Investment. Під час цього заходу буде представлено та пропаговано Проект «Купуймо Разом!». Впродовж двох днів виставки Проект матиме свій інформаційний стенд спільно з Відділом сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща в Україні, на якому поширюватимуться інформаційні матеріали Проекту та ідеї закупівельних груп. Для команди Проекту важливо, щоб зацікавлені Консультанти Закупівельних Груп також появились на цьому заході та могли нав’язати відносини з тими, хто буде зацікавлений створенням закупівельних груп та шукатиме підтримки у цій сфері. Нижче (за посиланнями) знаходиться більш детальна інформація про виставку. 
 

www.galexpo.com.ua

www.facebook.com/euagro

www.tagikielce.pl


* * *

Кількість учасників Семінару є обмеженою! Для участі потрібно обов’язково зареєструватись та отримання підтвердження від організаторів!


Участь в проекті «Купуймо Разом! 2.0» – БЕЗКОШТОВНА! 


logo

Проект фінансується з програми
«Польська Допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща

e1d845aeb5