ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ!» ПІД ЧАС БІЗНЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ «СХІД-ЕКСПО 2017»


Програма розвитку ООН в Україні провела масштабну бізнес-конференцію та виставку підприємств із Донецької та Луганської областей під назвою «Схід-Експо 2017» у Києві 12-13 вересня.

В рамках заходу учасниця Проекту «Купуймо Разом! 2.0» та майбутній Консультант Закупівельних Груп – Лариса Самосьонок (представниця ГО “Взаємодія плюс») провела презентацію нашого Проекту та представила підприємцям-учасникам «Схід-Експо 2017» ідею закупівельних груп та її використання в Україні. У короткій доповіді основний акцент покладено на переваги створення закупівельних груп у малому та середньому бізнесі та унікальність ситуації в Україні, за якої польські колеги можуть і хочуть поділитись накопиченим позитивним досвідом та готові сприяти розвиткові цього напрямку підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу. 

Загалом на презентації присутніми були понад 30 учасників з різних галузей та регіонів України. Тема закупівельних груп зустрілась з великим зацікавленням учасників, багато з яких звернулось по деталі до пані Лариси. Слухачів зацікавило питання компетенцій локальних експертів зі створення закупівельних груп, порядок співпраці з ними та основні перешкоди, які можуть спіткати ініціативи щодо здійснення спільних закупівель. Окремо постали питання про сам проект «Купуймо Разом! 2.0», а саме його організаторів, мети проведення та очікувані результати.

Виступ Пані Лариси транслювався також у виставковій частині «Схід-Експо 2017», що дає надію на широкий розголос теми спільних закупівель. Ця коротка презентація призвела до звернень малих підприємств, які надають поліграфічні послуги у Луганській області, щодо консультацій зі створення закупівельної групи для зменшення витрат на придбання сировини для поліграфічної продукції.

Від імені команди «Купуймо Разом! 2.0» висловлюємо подяку організаторам «Схід-Експо 2017», а передусім Програмі розвитку ООН в Україні, за сприяння та допомогу у проведені презентації нашого Проекту.

Всіх кого цікавить ідея закупівельних груп – заохочуємо до контакту! Наступна презентація нашого Проекту відбудеться під час ІІІ Міжнародної Сільськогосподарської Виставки „EuroAGRO-2017”, що відбудеться 28-30 листопада 2017 року у Львові [www.galexpo.com.ua]. Деталі згодом.


Презентація:


«Cхід-Eкспо 2017» – це нова ініціатива для підтримки малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей та розширення знань про підприємницьку діяльність. Захід відбувся за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії. Партнерами проекту стали Донецька та Луганська облдержадміністрації, Агенція регіонального розвитку Луганської області, Торгово-промислова палата України і Торгово-промислова палата Донецької області.

Протягом двох днів кияни та гості міста мали змогу відвідати майстер-класи, брали участь у відкритих дискусіях на тему економічного розвитку та інновацій, знайомилися з бізнесами зі східного регіону. Понад 80 компаній представили стенди з власною продукцією – сири, вироби із кам’яної солі, IT-технології, 3-D принтери, тандири, еко-продукти та багато іншого.

Три роки тому люди масово тікали з Донбасу в пошуках допомоги та прихистку. Сьогодні вони приїхали до Києва, щоб гордо представити свої успішні підприємства усій Україні та запропонувати нові бізнес-можливості та співпрацю,” – сказав Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні.

Допомога малим і середнім підприємствам зі східної України у розвитку, розширенні ринків збуту та створенні робочих місць для переселенців не лише допоможе відновити місцеву економіку Донбасу, але й у перспективі сприятиме економічному розвитку цілої країни.

На майстер-класах та панельних дискусіях виступили відомі спікери та бізнес-практики, серед яких Бенедікт Герман, спеціаліст з питань політики Групи з підтримки для України Делегації Європейського Союзу в Україні, Владлен Сисун, експерт з маркетингу та цінової конкуренції в малому бізнесі, Дмитро Софіна, ІТ-підприємець, співзасновник та директор ІТ-компанії Addeesoft.

Більше інформації про захід: www.east-expo.com.ua та www.ua.undp.org