ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОЗДАТНОСТІ ДЛЯ ЛІСОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ 


У Міжнародний день лісів 21 березня 2017 року в приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування відбулося спільне засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України та круглий стіл «Стан нормативно-правової бази в системі лісового господарства та зміни, необхідні для підвищення її ефективності».

Під час круглого столу слово взяли ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко, голова Держлісагентства України Христина Юшкевич, завідувач кафедри дендрології та лісової селекції, голова ГО «Незалежне експертне партнерство» Юрій Марчук, заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Целень, та інші.

Під час засідання Громадської Ради, про підготовку нормативно-правового акту щодо порядку реалізації необробленої деревини доповідав начальник управління Держлісагенства Руслан Крикун. Його доповідь викликала гарячу дискусію, до якої долучилися представники асоціацій лісозаготівельників та деревообробників з різних регіонів України. В рамках дискусії операційний координатор проекту «Купуймо Разом!» – Василь Масюк презентував присутнім закупівельні групи як потенційний інструмент для підвищення конкурентоздатності та ефективності малих та середніх лісопереробних підприємств України та запросив зацікавлених учасників Громадської ради до участі у проекті. 


Оригінал матеріалу за посиланням на сторінках: 

www.rodynnifirmy.org.ua

www.nubip.edu.ua