«Купуймо Разом! 2.0» 2017 – Старт! 
Інформаційні зустрічі Проекту 28 березня 2017 р.


Згідно із планом розпочинається третій рік реалізації проекту «Купуймо Разом!». В 2017 році Проект охоплюватиме три основні напрямки діяльності:

  • продовження праці над створенням перших закупівельних груп;
  • накопичення та поширення знань про закупівельні групи;
  • підготовлення українських Консультантів Закупівельних Груп, які в майбутньому працюватимуть для створення та розвитку різноманітних закупівельних груп в Україні.

Одним із ключових завдань є створення в Україні Центрів Компетенцій Закупівельних Груп, які дозволять самостійно розвивати ідею закупівельних груп.

В цьому році до співпраці також залучено Києво-Могилянську бізнес-школу [kmbs], що дозволить залучити більше учасників та представити інструменти і методологію закупівельних груп більш широкій аудиторії. Співпраця з провідною українською бізнес школою дасть можливість нав’язати контакт з середовищем експертів та бізнесменів України. Вже 28 березня 2017 р. в [kmbs] (вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх) відбудуться ДВІ інформаційні зустрічі присвячені представленню планів проекту «Купуймо Разом! 2.0» на 2017 рік. Обидві зустрічі проведе відомий польський експерт закупівельних груп та Координатор Проекту – Томаш Будзяк.

Перша інформаційна зустріч відбудеться о 16:30 та є адресована до майбутніх Консультантів Закупівельних Груп. На захід запрошуються фахівці та експерти зацікавлені розширенням власних навиків та компетенцій у сфері закупівельних груп під час безплатних інтенсивних навчальних курсів на цю тему. Після проходження цих курсів, запланованих на кінець квітня 2017 р., учасники співпрацюватимуть з експертами Проекту при створенні закупівельних груп, а також допомагатимуть проводити практичні семінари з підприємцями та організаціями бізнес середовища.

Друга інформаційна зустріч адресована до українських підприємців та організацій підприємців бажаючих бути Послам Закупівельних Груп розпочнеться о 19:00. На цей захід запрошуються керівники підприємств, їхні власники та організації які об’єднують підприємців. Метою зустрічі є представлення переваг та можливостей для українського бізнесу які несуть за собою закупівельні групи. Для підприємців та їх організацій передбачаються окремі практичні семінари. Під час заходу буде представлено програми семінарів та обговорено деталі Проетку.

Для участі в інформаційній зустрічі просимо зареєструватись, заповнивши відповідну реєстраційну анкету:


16:30 – зустріч для фахівців та експертів 
(Консультантів Закупівельних Груп)
:

19:00 – зустріч для підприємців та організацій
підприємців (Послів Закупівельних Груп):

Infosheet:

Infosheet:


Інформація про захід на порталі Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] www.innovations.com.ua
сайті Національної Платформи Малого та Середнього Бізнесу та сторінці Клубу Сталого Бізнесу.


У разі виникнення питань звертайтесь за електронною адресою: info@kupuimorazom.org.ua

***
Щиро запрошуємо!