Другий Практичний Семінар проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


9 грудня 2016 р. в Готелі Опера в місті Києві експерти проекту «Купуймо Разом! 2.0» провели другий практичний семінар з українськими підприємцями та представниками організацій підприємців – учасниками Проекту. Під час заходу обговорено ідеї створення закупівельних груп та зформульовано основи їх стратегій на 2017 рік.

Додатковим заохоченням учасників Проекту було обговорення прикладу Instal-Konsorcjum – закупівельної групи 4-ої генерації, прибутки якої в 2015 році сягнули 220 млн. євро та як є рівноцінним учасником європейської закупівельної групи EDT, присутньої в 11 країнах з річним оборотом понад 5 млдр. євро. Цей приклад буде детально обговорений в навчальних курсах опублікованих на e-Learning платформі Проекту. В Базі Знань знайдете ряд інтерв’ю з засновниками, менеджерами та співвласниками Instal-Konsorcjum. Щиро запрошуємо ознайомитись з матеріалами!

Окрім того учасників семінару дуже зацікавив конкурс “Малих Грантів” який проводить Посольство Республіки Польща в Києві, завдяки якому підприємці зможуть отримати допомогу на розвиток своєї ініціативи в розмірі до 30 000 євро.

Більшість учасників практичного семінару бажає продовжити участь в проекту «Купуймо Разом!» в 2017 році, в якості лідерів на послів закупівельних груп.

Всі матеріали представлені під час Практичного Семінару прикріплені нижче.

***

Для отримання актуальної інформації про проект «Купуймо Разом! 2.0» – ласкаво просимо регулярно відвідувати нашу інтернет-сторінкуFacebook та канал на YouTube


 Програма Семінару:

Презентація “Instal-Konsorcjum”:

Презентація “Małe Granty”:


Галерея:

2016-12-09 09.42.39