Другий Практичний Семінар Проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


Дорогі учасники проекту «Купуймо Разом! 2.0», раді повідомити Вас про Другий Практичний Семінар Проекту, що відбудеться в п’ятницю 9 грудня 2016 р. м. Київ в “Готелі Опера” вул. Богдана Хмельницького 53. Детальну інформація про захід, можете знайти в прикріпленій нижче програмі практичного семінару. Для підтвердження кількості учасників та технічної організації заходу, ще раз звертаємось до Вас з проханням зареєструватись, заповнивши реєстраційну анкету надіслану в останньому е-майлі. Також при можливості просимо на семінар взяти з собою комп’ютер.
 
Під час семінару буде представлено друге розширене та доповнене видання підручника «ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ: нові можливості для українського бізнесу», а учасники семінару отримають підручник у подарок. Окрім того, найактивніші учасники консультативно-навчальної частини Проекту, які пройшли увесь навчальний курс – отримають „СЕРТИФІКАТ ПОСЛА ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП”.
 
Участь у практичному семінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ, за винятком коштів на доїзд та проживання під час проведення заходу в Україні – ці витрати учасники оплачують самостійно.
 

Програма Семінару:

Для отримання актуальної інформації про проект «Купуймо Разом! 2.0» – ласкаво просимо регулярно відвідувати нашу інтернет-сторінкуFacebook та канал на YouTube.