Інтерв’ю з представниками групи Polskie Składy Budowlane PSB-Mrówka 


Polskie Składy Budowlane PSB-Mrówka – це одна з найбільших та найвідоміших закупівельних груп в Польщі. Вона добре відома всім, хто шукає найкращої пропозиції будівельних матеріалів в Польщі, перед усім поза великими містами.

Шимон Квапіш є заступником директора Варшавського відділення та сином одного із засновників PSB. Під час інтерв’ю Пан Квапіш поділився з нами своїми знаннями та досвідом щодо функціонування закупівельних груп, на прикладі лідера, яким є PSB. Деякі відеоматеріали з його участю будуть доступні в грудні в нашій базі знань. Потрібно всього лиш зареєструватись на e-Learning платформі проекту «Купуймо Разом! 2.0». Всі зібрані матеріали та інформація про PSB будуть використані в наступних навчальних курсах на e-Learning платформі та під час практичних семінарів запланованих на 2017 рік. 

Ми окремо повідомимо коли матеріали про PSB будуть доступні в нашій базі знань. Проте вже сьогодні варто зареєструватись на платформі проекту та ознайомитись з доступними матеріалами та онлайн курсами. Більше інформації ТУТ.


Галерея: