“Малі Гранти” – інструмент фінансової допомоги
Посольство Республіки Польща в Києві 


Посольство Республіки Польща в Києві, в рамках програми «Польська Допомога», незадовго пропонуватиме фінансову допомогу для нових проектів на території України в рамках конкурсу “Малих Грантів”. 

Фінансування є перед усім спрямоване до українських НУО, таких як для прикладу організації чи асоціації підприємців. Згідно з умовами отримання фінансування – немає вимог щодо власного фінансового внеску, вимагається тільки підготовлення бізнес-плану та заявки свого проекту. Участь в пропонованому проекті може брати також польський партнер, наприклад фірма чи організація. 

Проект «Купуймо Разом! 2.0» пропонує нашим учасникам нашого Проекту допомогу та консультацію в підготовленні заявки та основ бізнес-плану, які вимагаються згідно з конкурсом “Малих Грантів”.

З деталями конкурсу “Малих Грантів” можна ознайомитись в інформаційній листівці та на сторінцках Посольства РП та програми Польська Допомога.


Інформаційна листівка:

 


Для отримання актуальної інформації про проект «Купуймо Разом! 2.0» – ласкаво просимо регулярно відвідувати нашу інтернет-сторінкуFacebook та канал на YouTube