Візит до Podkarpacki Klub Biznesu


17 серпня 2016 р. команда проекту «Купуймо Разом! 2.0» відвідала Podkarpacki Klub Biznesu – наступну закупівельну групу після Konsorcjum Biuro Klub. Під час інтерв’ю підприємці поділились з нами досвідом здобутим впродовж членства в закупівельній групі. Досвід польських підприємців становить цінну базу порад та вказівок для українських фірм. Інтерв’ю з представниками польського бізнесу проводяться в рамках проекту «Купуймо Разом! 2.0», а їхньою основною метою є поділитись секретами створення закупівельних груп – корисного бізнес-інструменту в сучасних ринкових умовах. Зібрані матеріали будуть використані під час консультативно-навчальної частини проекту – на e-Learning платформі.

Podkarpacki Klub Biznesu був створений для того, щоб підтримувати та інтегрувати середовище підприємців та роботодавців Підкарпаття (Podkarpacia), організовувати спільні закупівельні групи та будувати престиж і авторитет бізнесу з цього регіону Польщі. PKB забезпечує своїм учасникам дорадчу та консалтингову допомогу, організовує навчальні курси, семінари та конференції в сфері економіки та бізнесу. Важливою частиною діяльності групи є також реклама та просування інтересів учасників/членів, взаємообмін досвідом та видавництво сталих і спеціальних рекламних та інформаційних матеріалів. Група також займається підтримкою ділових контактів та пошуками нових зв’язків. Велике значення має також благодійна діяльність, спрямована передусім для допомоги дитячим будинкам Підкарпаття.

Podkarpacki Klub Biznesu підтримує зв’язок з іншими економічними (бізнес-організаціями), політичними та соціальними організаціями Польщі та світу.


Галерея:

DSC00883[1]  DSC00887[1] 
 DSC00888[1] DSC_0158  DSC00885[1]