Консорціум Родинних Фірм


Консорціум родинних фірм – це відповідь на виклики, які ставить перед нами сучасний ринок. Ця тема все ще малопопулярна, але це наше майбутнє, якщо хочемо розвивати наш бізнес. Важливим є мати хороший приклад, саме тому найближчим часом ми представимо найкращі з доступних. 

Одним з таких прикладів є фінансове товариство Konsorcjum Biuro Klub. Товариство було засноване в 2003 р. десятьма приятелями, які мали власні фірми в різних частинах Польщі. Почалось все з ідеї поєднати сили і спільно проводити закупівлі задля розвитку та успіху бізнесу. Сьогодні, натомість, група складається з 23 учасників та декількох афіліованих фірм, та має представництва по всій Польщі. Завдяки співпраці фірми-члени Konsorcjum виграють великі тендери, що було б неможливим поодинці. Загальний фінансовий обіг учасників групи перевищує 200 млн польських злотих.

Відеозаписи інтерв’ю з підприємцями, менеджерами та постачальниками Biuro Klub будуть представленні на e-Learning платформі проекту «Купуймо Разом! 2.0», а їхній приклад буде обговорюватись в рамках консультацій з нашими експертами. 

Щоб більш детально ознайомитись з темою закупівельних груп та дізнатись про інші приклади таких груп в Польщі – зареєструйся в проекті «Купуймо Разом! 2.0»

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА! 


ПРИЄДНАЙСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОГО ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0»

Rejestracja