banner-11_2017ua

Старт навчальної програми 2017 року на e-Learning платформі проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


З радістю повідомляємо про початок навчальної програми в 2017 році на e-Learning платформі нашого Проекту! Цього тижня на платформі розміщено перший навчальний курс на тему “Створення вертикальних закупівельних груп. Курс доступний в окремій закладці 2017” для всіх зареєстрований на платформі учасників. 

Цьогорічна навчальна програма включатиме в 10 курсів, присвячених детальним аспектам започаткування, розвитку та управління закупівельними групами. Навчальні курси появлятимуться щотижня до кінця року. Програма скерована як для підприємців, які прагнуть створити або розвинути закупівельну групу, так і для Консультантів Закупівельних Груп, бажаючих розширити свої знання або ознайомитись з новими інструментами управління закупівельною групою. 

З метою якнайкращого ефекту навчання рекомендуємо спочатку пройти навчальний курс програми 2016 року, яка дозволить пізнати ідеєю закупівельних груп і зрозуміти основні фактори, що впливають на їх розвиток і функціонування. Саме тому просимо нових учасників ознайомитись з матеріалами 2016 року! 

У разі виникнення питань звертайтесь: info@kupuimorazom.org.ua