592d5f09-3a61-4001-b982-7d14749dd632

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0» НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “ДЕРЕВООБРОБКА 2017”  


Традиційно – ось уже вдвадцяте – наприкінці весни у Львові відкрилася спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловостей “Деревообробка”.

З нагоди відкриття виставки “Деревообробка 2017” 30 травня відбулась прес-конференція, на якій перед журналістами мали слово Андрій Стегура (ГалЕкспо), Олександр Дзюпин (Ройек-Львів), Олександр Твердохліб (Мост-Україна), Василь Масюк (Проект «Купуймо Разом! 2.0»),  Ігор Мельник (Українська Асоціація Деревообробного Обладнання), Руслан Ющишин (компанія Ющишин), Юрій Медведєв (Асоціація Меблідеревпром) та Ігор Ребезнюк (Національний Лісотехнічний Університет України).

Під час прес-конференції операційний координатор проекту «Купуймо Разом! 2.0» в Україні – Василь Масюк розповів про можливості що відкривають перед деревообробними підприємствами України закупівельні групи, та про те, як їм у цьому може допомогти проект «Купуймо Разом!» програми «Польська Допомога» що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща та запросив присутніх на другий семінар, присвячений закупівельним групам як  інструменту забезпечення деревообробних підприємств сировиною, що проходитиме в рамках виставки 2 червня 2017 року


Оригінал матеріалу за посиланням на сторінках: 

www.rodynnifirmy.org.ua

www.derevoobrobnyk.com