consulting4a

ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТА БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ 

Другий Практичний Семінар – Закупівельні Групи 


Програма для підприємців та бізнес-об’єднань проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2017 році триває! Щиро запрошуємо до участі в Другому Практичному Семінарі, що відбудеться у четвер-п’ятницю 6-7 липня 2017 року в Києві. Захід проведе Координатор Експертів Проекту Матеуш Саган – досвідчений менеджер та спеціаліст закупівельних груп. 

Детальний опис та календар цьогорічної едиції «Купуймо Разом! 2.0» – ТУТ.


Місце: Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs], зала №422, 4 корпус, 4 поверх (вул. Волоська 8/5, Київ)

Час/Дата: 9:30 – 16:00, 6-7 липння 2017 року

Реєстрація: інформація щодо реєстрації надіслано всім зареєстрованим учасникам Проекту (2016-2017) та прийнятим кандидатам на Консультантів Закупівельних Груп. Якщо Ви НЕ ОТРИМАЛИ повідомлення – просимо звертатись за електронною адресою: andriy.tsyaputa@kupuimorazom.org.ua

 

Програма:


Другий Семінар спрямований на покращення знань про закупівельні групи та презентуватиме польський досвід чого слід уникати та що варто використати при створенні закупівельних груп в Україні. Під час заходу обговоримо практичні навики та конкретні кроки на шляху створенні закупівельних груп, завдяки дискусії визначимо можливі галузі та ринки для започаткування таких груп. Другий день семінару проведемо у вигляді рольової гри під назвою “Створімо закупівельну групу”, під час якої кожен учасник матиме змогу зіграти вибрану роль та спільно з іншими учасниками розіграти процес створення та найважливіші елементи управління закупівельної групи. Процес вибору ролей розпочнеться кілька днів перед семінаром, так, щоб другого дня заходу всім учасникам були відомі їхні ролі. Звичайно учасники практичного семінару можуть брати участь (в рольовій грі) як вільні слухачі/спостерігачі.
 
Семінар адресований до всіх учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2016-2017 роках, а також до учасників які цього року приєднались в якості кандидатів на локальних консультантів закупівельних груп. Запровадження елементів рольової гри дозволить спільно обговорити тематику закупівельних груп як із «старими» учасниками, так і з тими хто приєднався до нашого проекту цього року. 
 
Заохочуємо ознайомитись з матеріалами доступними на e-Learning платформі Проекту та в Базі Знань. Особливо рекомендуємо наступні навчальні лекції: 5. Караван; 8. Юридичні форми закупівельних груп; 12. Побудова Бізнес-Моделі Закупівельних Груп. Заохочуємо також переглянути навчальні відеоматеріали на нашому каналі YouTube, передусім із представниками польських закупівельних груп: Polskie Składy Budowlane, Instal Konsorcjum, Podkarpacki Klub Biznesu, Konsorcjum Biuro Klub.

*З огляду на організаційні та методологічні причини кількість учасників ОБМЕЖЕНА. Вирішальним є порядок заповнення реєстраційної анкети. Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

 **Організатори НЕ ПОКРИВАЮТЬ коштів транспорту та проживання під час заходу!


Участь в проекті «Купуймо Разом! 2.0» – БЕЗКОШТОВНА! 


logo

Проект фінансується з програми
«Польська Допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща

e1d845aeb5