kupuemo_razom_2

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ
В ДЕРЕВООБРОБНІЙ ТА МЕБЛЕВІЙ ГАЛУЗЯХ


Ви готові до кооперації з іншими підприємствами при закупівлі сировини чи матеріалів, до спільного маркетингу та просування? Запрошуємо взяти участь в програмі для підприємців та членів бізнес-об’єднань проекту «Купуймо Разом! 2.0», ціллю якого є допомога у створенні закупівельних груп, зокрема в деревообробній та меблевій галузях. Закупівельні групи можуть бути ефективним інструментом при закупівлях деревних ресурсів, просуванні на експортні ринки, спільного маркетингу шляхом участі у виставках, організації роздрібних продажів. Успішна діяльність створених закупівельних груп сприятиме реалізації мети проекту – підвищення конкурентоспроможності українських малих та середніх підприємств.

Закупівельні групи дуже активні в Європі, що є одним з елементів їхньої конкурентоздатності на глобальному ринку. Для прикладу, в Польщі річний обіг багатьох закупівельних груп сягає декількох сотень мільйонів EUR, що дозволяє підприємцям економити до 30% на закупівлях, зміцнити свою конкурентоспроможність  та можливості розвитку, в тому числі на закордонних ринках. Закупівельні групи в Україні мають схожий потенціал, але їх створення тільки розпочинається.


Перший з трьох практичних семінарів присвячених закупівельним групам відбудеться у Львові 12 травня 2017 року.

Для того щоб взяти участь в заході необхідно зареєструватись заповнивши реєстраційну анкету
(не пізніше 5 травня 2017 року) та отримати підтвердження від організаторів!


У разі виникнення питань звертайтесь до Людмили Пшеницької-Чалої за електронною адресою: lyudmyla.pshenytska@kupuimorazom.org.ua або за телефоном: +38 093 323 90 14


Infosheet:

Запрошення:


Інформація про Практичний Семінар:

www.rodynnifirmy.org.ua

www.derevoobrobnyk.com

www.infomebli.com

www.derevo.info


Участь в проекті «Купуймо Разом! 2.0» – БЕЗКОШТОВНА! 


logo

Проект фінансується з програми
«Польська Допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща

e1d845aeb5