kr2a 09-2016

Наступні он-лайн чати з учасниками консультативно-навчальної частини проекту «Купуймо Разом! 2.0»


22 вересня 2016 р. відбувся черговий он-лайн чат в рамках програми навчання проекту «Купуймо Разом! 2.0». Чат провів експерт проекту – Матеуш Саган (Mateusz Sagan). Під час онлайн розмови з учасниками, обговорено юридичні аспекти створення закупівельних груп, приклади успішних закупівельних груп Польщі та можливості використання європейського досвіду в Україні.

Онлайн чати регулярно проводяться нашими експертами, з метою підтримки учасників та допомоги в засвоєнні нових знань і вмінь, а також знаходження відповіді на запитання, що появляються під час проходження навчальних курсів. З огляду на початок програми навчання для 2-ої групи учасників проекту, он-лайн чати відбуватимуться частіше, а участь в них зможуть взяти ВСІ учасники проекту.

Наступні онлайн чати:
– 03.10.2016 – о 10:00 (за київським часом);
– 17.10.2016 – о 10:00 (за київським часом);

Онлайн чати проводяться при використанні платформи ClickMeeting – простого та сучасного інструменту онлайн зустрічей. Багатофункціональність цього інструменту дозволяє миттєво перекладати надісланий текст на мову зручну для кожного учасника. Для учасників проекту доступ до платформи “онлайн чатів” є безкоштовною!