Закупівельна група HoReCa – наступний етап реалізації

Emblem-important-red.svg

ЗАКУПІВЕЛЬНА ГРУПА HORECA – НАСТУПНИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ 


Згідно з декларацією оголошеною під час останнього воркшопу (28.01.2018 в kmbs)створення закупівельної групи HoReCa в Україні, яка з’єднає підприємців з цієї галузі із постачальниками, вступає в етап адаптації до українських ринкових умов при використанні відповідної бізнес-моделі. Таким чином, проект «Купуймо Разом!» передає реалізацію цієї ідеї польським експертам із гастрономічної закупівельної групи HORECA GGZ та оператора платформи для закупівель фірми HINODE. Всіх українських підприємців зацікавлених участю в створюваній закупівельній групі HoReCa, заохочуємо до безпосереднього контакту з операційним організатором групи:

e-mail: info@hinode24.pl

сайт: www.hinode24.pl 

*адаптована українська інтернет-сторінка буде запущена на початку квітня 2018 р.


Команда проекту «Купуймо Разом!» й надалі вболіватиме та сприятиме успіху цієї ініціативи! Раді, що завдяки співпраці українських та польських підприємців ідея закупівельних груп буде реалізована в наступній галузі української економіки. З нашої сторони, ми публікуватимемо інформацію про наступні кроки і прогрес у започаткуванні закупівельної групи HoReCa в Україні. Слідкуйте за новинами на нашій інтернет-сторінці www.kupuimorazom.org.ua та на сторінці у Facebook

Форум фермерських технологій у Києві – представлення ініціативи закупівельної групи в агро секторі

Енергодар-Сікора-усмішк?-?????

ФОРУМ ФЕРМЕРСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ У КИЄВІ – ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНІЦІАТИВИ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В АГРО СЕКТОРІ 


Іван Сікора від імені ініціативи закупівельної групи в агро секторі та організатори виставки Форум фермерських технологій запрошують відвідати виставку та взнати більше про можливості закупівельних груп в агро секторі. Захід відбудеться 21 лютого о 12.30 у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”.
 
Переваги спільних закупівель для фермерських господарств є очевидними. Але не всі про них здогадуються. Не варто винаходити велосипед! Достатньо скористатися можливостями ініціативи закупівельної групи «Купуємо та Розвиваємося Разом» в аграрній сфері та врахувати кращий закордонний досвід розвитку малих та середніх підприємців.
 
Про вигоди та перспективи розвитку спільних закупівель для фермерів можна взнати під час виставки Форум фермерських технологій у Києві від координатора ініціативи закупівельної групи в агросфері, консультанта закупівельних груп Івана Сікори на семінарі “Спільні закупівлі в агросфері: як отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ?”, що відбудеться 21 лютого об 12.30 у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”
 
Скористайтесь нагодою зменшити вартість закупівель шляхом економії завдяки обсягам та отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ!

Запрошення:

pdf_download
 

На конференції в Енергодарі Іван Сікора розповів про закупівельну групу у секторі АГРО

27993450_1657376867710653_6168666509114974342_o

НА КОНФЕРЕНЦІЇ В ЕНЕРГОДАРІ ІВАН СІКОРА РОЗПОВІВ ПРО ЗАКУПІВЕЛЬНУ ГРУПУ У СЕКТОРІ АГРО 


Іван Сікора координатор ініціативи закупівельної групи у секторі АГРО та Консультант закупівельних груп був запрошений в якості почесного спікера на конференцію «Сучасне тепличне господарство 2018», яка відбулась 15 лютого в м. Енергодар Запорізької області. Конференція була організована  інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Канади та підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Під час свого виступу Іван Сікора ознайомив учасників конференції із напрацюваннями проекту «Купуймо Разом!», зокрема був показаний відеоролик про польський досвід становлення закупівельних груп. Майже 300 фермерів, сільгоспвиробників та постачальників півдня України дізнались про переваги та перспективність закупівельних груп. Під час конференції Іван Сікора також обговорив можливі напрямки співпраці з організаторами заходу та провів індивідуальні розмови із зацікавленими фермерами.

Від імені ініціативи закупівельної групи в агро секторі «Купуємо та Розвиваємося Разом», яка стала можливою завдяки проекту «Купуймо Разом!», Іван Сікора вдячний організаторам заходу за можливість виступити в якості почесного спікера та поділитись ідеєю закупівельних груп. Тепер про нові можливості спільних закупівель в агро секторі знають представники тепличного господарства півдня України. 

Ідея впровадження закупівельних груп впевнено крокує Україною. Вже 21 лютого Іван Сікора презентує ініціативу закупівельної групи у секторі АГРО під час виставки Форум фермерських технологій у Києві.

Більше про ініціативу спільних закупівель в АГРО секторі можна дізнатись ТУТ.

Галерея:

28061796_1657379297710410_6827646018713593642_o Енергодар-Сікора-таблички Енергодар-зала-усммішки
Енергодар-Сікора-успішка 27993450_1657376867710653_6168666509114974342_o Енергодар-Сікора-диплом-2
27993260_1657375417710798_8947076368603015396_o 28164940_1657383521043321_3883591979255319711_o Диплом-Сікора-вел

 

 

Іван Сікора продовжує свою роботу по просуванню першої закупівельної групи у сфері Агро

27746448_1638589902922683_1577314285_o

КОНСУЛЬТАНТ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП ТА КООРДИНАТОР СЕКТОРУ АГРО ІВАН СІКОРА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ ПО ПРОСУВАННЮ ПЕРШОЇ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ У СФЕРІ АГРО


1 лютого 2018 року Іван Сікора (Консультант закупівельних груп та Координатор партнерства «Купуємо та Розвиваємося Разом» у аграрній сфері) взяв участь у панельній дискусії «Розвиток сільської місцевості» організованої Ukrainian Food Valley. Основна теза, що прозвучала під час дискусії у різних формах – поряд із покращенням транспортної та соціальної інфраструктури у сільській місцевості важливим є створення нових робочих місць. Для цього важливим є розвиток соціального капіталу, розбудова соціальної згуртованості та довіри у громадах, та безперечно, забезпечення доступу фермерів до ресурсів (фінансових та матеріально-технічних).
 
Ініціатива «Купуємо та Розвиваємося Разом» у аграрній сфері дасть змогу отримати її учасникам кращий доступ передусім до фінансових можливостей (кращих цін, умов оплати тощо). Над цим працює Іван Сікора як координатор першої закупівельної групи в аграрній сфері в Україні. Захід (панельну дискусію «Розвиток сільської місцевості» організовану Ukrainian Food Valley) модерувала Марія Ярошко – експерт Німецько-українського агрополітичного діалогу при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій. Серед спікерів: Роман Корінець – експерт офісу реформ при Міністерство аграрної політики та продовольства України, Вадим Ткачук – експерт з Національного Університету Біоресурсів і Природокористування України, Олена Бородіна – Голова Координаційної Ради Мережі сільського розвитку, а також Іван Фурсенко – Перший Заступник Керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад.
 
Вже незабаром Іван Сікора презентує партнерство «Купуємо та Розвиваємося Разом» у аграрній сфері та бізнес-модель української закупівельної групи в галузі HoReCa на  пленарній частині конференції “СУЧАСНЕ тепличне господарство 2018” в м. Енергодар.  

 

Підсумок воркшопу із створення закупівельної групи в галузі HoReCa в Україні

cover-4-02-2018

ПІДСУМОК ВОРКШОПУ ІЗ СТВОРЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В ГАЛУЗІ HORECA В УКРАЇНІ  

28 січня 2018 року | Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]


28 січня 2018 р. в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] відбувся воркшоп із створення української закупівельної групи у галузі HoReCa. Захід проведено базуючись на досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ і оператора технологічної платформи для закупівель фірми Hinode, а також результатах і досягненнях проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп викликав велике зацікавлення – загалом участь взяло близько 60 осіб, серед них управлінці та власники різноманітних закладів громадського харчування, представники фірм постачальників галузі HoReCa, профільні ЗМІ та інші особи зацікавлені майбутнім української гастрономії.

Організаторами заходу були польські фірми Horeca GGZ та Hinode, а також київський Центр Компетенцій закупівельних груп започаткований в рамках проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп організовано за підтримки та сприяння Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] і Ukrainian Food ValleyЗахід провели спікери із Польщі та України:

 • Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми Hinode – оператор закупівельної платформи;
 • Томаш Савздарго (Tomasz Sawzdargo) – Голова Ради Правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ;
 • Томаш Будзяк (Tomasz Budziak) – Координатор проекту «Купуймо Разом!»;
 • Наталія Гордійчук – Керівник програми Agri Food MBA [kmbs];
 • Микола Пархоменко – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Іван Сікора – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Андрій Цяпута – Медіа-Координатор проекту «Купуймо Разом!».

Розпочався захід із короткого представлення проекту «Купуймо Разом!» – пан Будзяк (Координатор проекту) розповів про основні досягнення та результати проекту, а особливу увагу акцентував на започаткованих Центрах Компетенцій закупівельних груп та посібнику „Як створити закупівельну групу B2B як прибутковий стартап?”, в якому детально описано використанні методології Running Lean StartUp для створення закупівельної групи. Далі польські експерти і практики спільних закупівель представили загальну інформацію про діяльність польської закупівельної групи HoReCa GGZ, а також можливості використання і основні функції закупівельної платформи пропонованої фірмою Hinode.

Учасники заходу активно приєднались до дискусії та ділились власними враженнями і баченням щодо використання польського досвіду в Україні та можливості започаткування закупівельної групи в галузі HoReCa. Одним і основних та, мабуть, найцікавіших елементів воркшопу було практичне завдання із симуляції переговорів між постачальниками та замовниками щодо умов закупівель. Завдяки виконанню цього завдання вдалось попередньо визначити основні можливі перешкоди на етапі започаткування та налагодження функціонування закупівельної групи. Після практичної частини польські експерти представили бізнес-модель, яка дозволить ефективно використати польський досвід та адаптувати його в Україні для створення закупівельної групи у галузі HoReCa.

Учасники воркшопу отримали від організаторів необхідні інформаційні матеріали, а серед них синій посібник «Купуймо Разом!» (згаданий вище). Для всіх бажаючих детальніше ознайомитись із методологією Running Lean StartUp – заохочуємо до реєстрації на e-Learning платформі проекту. Окрім того всі присутні  учасники отримали пропозицію приєднатись до групи ініціаторів та перших членів української закупівельної групи HoReCa із відповідними бонусами та вигодами за початкову декларацію продовження співпраці. Конкретні пропозиції для всіх хто приєднався до ініціативної групи та підписав протокол про наміри будуть представлені найближчим часом (лютий 2018).

На завершення заходу підведено підсумки пропонованих рішень та обговорено з учасниками їхнє бачення реалізації амбітної цілі створення закупівельної групи в галузі HoReCa, при підтримці технологічної платформи для закупівель. Польські експерти представили також попередній план та графік подальшої роботи. По можливості всі бажаючі мали змогу поставити питання, до тих хто не встиг – прохання звертатись безпосередньо до наших експертів.

Більше інформації – вже згодом! Слідкуйте за інформацією та новинами та нашій інтернет-сторінці та Facebook.


Пост-реліз для ЗМІ:


 Галерея:

VK8A1029 VK8A0798 VK8A0818 VK8A0786
VK8A0832 VK8A1150 VK8A0703 VK8A0705
VK8A1250 VK8A0879 VK8A0689 VK8A0859
VK8A1155 VK8A1136 VK8A0907 VK8A0957
VK8A0933 VK8A0996 VK8A0964 VK8A1110
VK8A0943 VK8A1162 VK8A1072 VK8A1097
VK8A1008 VK8A0917 VK8A0990 VK8A1159
VK8A0850 VK8A0989 VK8A0735 VK8A0838
VK8A0834 VK8A1061 VK8A1260 VK8A1253
VK8A1035 VK8A1047 VK8A1040 VK8A1178 
VK8A0749 VK8A1225 VK8A1208 VK8A0745 VK8A0889

 

Воркшоп: Створення закупівельної групи в галузі HoReCa в Україні

cover-logo-horeca-1702x630

ВОРКШОП: СТВОРЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В ГАЛУЗІ HORECA В УКРАЇНІ  

28 січня 2018 року | Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]


28 січня в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] (вул. Волоська 8/5) відбудеться безкоштовний воркшоп із створення закупівельної групи у сфері HoReCa. Захід спрямований до управлінців/власників українських закладів громадського харчування та представників фірм-постачальників гастрономічного сектору. Воркшоп базуватиметься на досягненнях проекту «Купуймо Разом!» та досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ, яка зосереджує понад 3500 учасників (ресторанів, готелів та кейтерингових фірм) та близько 50 постачальників.


Для участі в заході просимо зареєструватись заповнивши коротку анкету:


На захід запрошує київський Центр Компетенцій закупівельних груп започаткований в рамках проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп організовано за підтримки та сприяння Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] та Ukrainian Food Valley. Серед спікерів експерти консультанти закупівельних груп:

 • Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми Hinode – оператора найбільшої в Польщі закупівельної групи у сфері HoReCa;
 • Томаш Савздарго (Tomasz Sawzdargo) – Голова Ради Правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ;
 • Томаш Будзяк (Tomasz Budziak) – Координатор проекту «Купуймо Разом!»;
 • Микола Пархоменко – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Іван Сікора – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп.

Під час воркшопу буде представлено бізнес-модель функціонування польської закупівельної групи Horeca GGZ та пропозиція адаптації цієї моделі з метою започаткування першої в Україні закупівельної групи HoReCa. Кожен учасник заходу матиме можливість ознайомитись з перевагами використання інноваційної платформи спільних закупівель та привілеями засновників і перших учасників створюваної закупівельної групи. Детальна програма заходу буде опублікована згодом. Всі учасники воркшопу отримають посібник „Як створити закупівельну групу B2B як прибутковий стартап?”, виданий в рамках проекту «Купуймо Разом!».


Програма:


Головною метою заходу є обговорення та спільне визначення потенційних перешкод, які можуть виникнути на шляху запровадження закупівельної групи у сфері HoReCa, а також опрацювання робочих рішень для їх подолання. Для досягнення поставленого результату використовуватиметься методологія Running Lean StartUp, з якою детальніше ознайомитись можна на e-Learning платформі Проекту – лекції 8, 9 та 10 (програма 2017).

На завершення буде підбито підсумки проведених практичних занять в групах та зібрано зворотну інформації від учасників воркшопу. Окрім того буде представлено детальний план та графік започаткування закупівельної групи HoReCa в Україні з використанням інформаційних інструментів.


В рамках підготовлення воркшопу велике прохання від організаторів до представників сектору HoReCa та всіх зацікавлених темою закупівельних груп в цій галузі заповнити коротку АНКЕТУ!

Анкета для рестораторів:

Анкета для постачальників:

https://goo.gl/X64hmp

https://goo.gl/HupYtN


З усіх додаткових питань – прохання звертатись дo:

Andriy Tsyaputaandriy.tsyaputa@kupuimorazom.org.ua 

Oleg Vengerufv.org@gmail.com


***

ЩО ТАКЕ ЗАКУПІВЕЛЬНА ГРУПА?

Закупівельна група допомагає співпрацювати замовникам і постачальникам, зміцнює їхні стосунки та відкриває нові можливості для бізнесу. Замовник може керувати всім процесом постачання від джерела (виробника) до розрахунку, контролюючи суміжні витрати; має можливість знаходити нові джерела заощадження та будувати ефективний і вигідний ланцюг постачання. Постачальники можуть допомогти замовникам досягти цілей пов’язаних із реалізацією замовлень, а також підвищити задоволеність клієнтів, покращити обслуговування, спростити цикл продажів та оптимізувати фінансовий потік.

***

МІСІЯ ТА ЦІЛІ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ:

Забезпечення бажаного або оптимального рівня обслуговування клієнтів при мінімальних витратах та прийнятному рівні залучення капіталу.

Відповідний товар – продукт (забезпечення послуги);

Відповідна кількість;

Відповідна якість;

У відповідному місці;

У відповідний час;

За відповідну ціну;

Відповідному знайомому клієнту;

При відповідних витратах.


ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!


 
 

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

cover-KP2017_28-12c-swieta

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! 


Дорогі учасники, партнери та колеги!
 
Від імені польської команди проекту «Купуймо Разом!» щиро вітаємо Вас із прийдешніми Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим! Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде щедрим на добрі справи та здобутки. Тепла та затишку у ваших оселях, миру та злагоди в родинах. Бажаємо Вам невгасимої творчої та професійної наснаги, здійснення мрій і реалізації усіх Ваших планів. 
 
Дякуємо Вам за спільну роботу та досягнення, які були б неможливі без Вашої довіри та підтримки. Вдячні Вам за те, що надихаєте нас робити Україну кращою. Разом із Вами впевнено рухаємось далі задля підкорення нових вершин.
 
Веселих Різдвяних свят та щасливого Нового 2018 Року!

Другий тренінг у Вінниці – консультанти закупівельних груп продовжують свою роботу!

coverKP2018-15_01

ДРУГИЙ ТРЕНІНГ У ВІННИЦІ – КОНСУЛЬТАНТИ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП ПРОДОВЖУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ! 


13 грудня 2017 року у Вінниці відбувся другий навчальний тренінг присвячений поширенню бізнес-моделі закупівельних груп серед підприємців та представників органів місцевого самоврядування Вінницької області. Так само як і перший тренінг, захід провели учасники нашого Проекту та локальні консультанти закупівельних груп Лора Апасова та Микола Пархоменко. В тренінгу взяло участь близько 20 учасників.

Тренінг був організований та проведений Вінницьким відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в рамках реалізації ініціативи «Децентралізація Влади» [www.decentralization.gov.ua]. Головною метою ініціативи є навчання, передача передового досвіду у розбудові об’єднаних територіальних громад України у сфері міського самоврядування, індивідуального та колективного підприємництва для задоволення потреб та підвищення рівня життя громадян на місцях.

Програма тренінгу скрадалася із двох частин, перша із яких була присвячена безпосередньо представленню інформації про проект «Купуймо Разом!» та польського досвіду зі створення та діяльності закупівельних груп, їх форм та моделей діяльності. Друга частина, натомість, передбачала покрокову інструкцію створення закупівельної групи та опрацювання стратегії, розглянуто ролі учасників групи, різні варіанти створення, функціонування та фінансування. Окрім того детально обговорено бізнес-моделі та її моделювання.

Тренінг викликав інтерес учасників, оскільки всі без винятку активно брали участь, задавали питання, обговорювали та вели діалог, виконували практичні завдання. Зі слів учасників тема закупівельних груп є новою, цікавою, актуальною та реальною для втілення в життя в Україні. Для покращення ефекту проведеного тренінгу – організаторам та учасникам заходу передано необхідні навчальні матеріали та представлено всі засоби «Купуймо Разом!» доступні онлайн.

Підсумовуючи тренінг, можна із впевненістю сказати, що інформація про діяльність закупівельних груп, про їх потенціал, методи організації, функціонування та керування ними донесені до учасників тренінгу у повній мірі. Представлена інформація була позитивно сприйнята учасниками, які безперечно використають отримані знання та навички на практиці у реальних ініціативах на місцевому рівні. 


 Галерея:

IMG_1960 IMG_1980 IMG_1983
IMG_1984 IMG_1990 IMG_1994

 

Презентація ідеї закупівельних груп на Донбасі (5-7.12.2017)

cover-KP2017_28-12a

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІДЕЇ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП НА ДОНБАСІ 


З 5 по 7 грудня 2017 р. в рамках Бізнес-форуму «Працюймо Разом!», який проводився Програмою розвитку ООН в Україні, пройшла презентація ідеї створення закупівельних груп серед підприємців мікро, малого та середнього бізнесу. Заходи відбувались в містах Краматорськ, Сіверськодонецьк та Маріуполь, де ПРООН реалізує програми фінансової підтримки підприємництва та надає можливості внутрішньо-переміщеним особам створити або розвинути власну справу, відновити свій статус у суспільстві і почуватись впевнено і гідно в умовах, що склались на сході України.

Слово «РАЗОМ» було головним мотивом підприємницького форуму, а ідея спільних закупівель та проекту «Купуймо Разом!» була на цих заходах більш ніж доречною. У якості спікера з інформацією про закупівельні групи виступила майбутній Консультант Закупівельних Груп та учасниця проекту Лариса Самосьонок.

У кожному з трьох місті тема спільних закупівель або продажів викликала великий інтерес, а з огляду на велику кількість питань – формат презентації змінився на дискусію. Підприємці мають ідеї щодо такої співпраці, крім того, багато хто з них до початку збройного конфлікту вже здійснював подібні закупівлі, але через порушення зв’язків ця робота припинилась і необхідна допомога з налагодження контактів та довіри як у середині майбутньої групи, так і з новими постачальниками тієї чи іншої продукції.

Питання були найрізноманітнішими:

 • як працюють разом підприємства, що є платниками або неплатниками ПДВ?
 • як працювати з бюджетними установа при наданні послуг?
 • яку юридичну форму обрати для спільної діяльності?
 • чи є обмеження щодо галузі створення ЗГ?
 • як створити групу навколо постачальника?

Але спільним питанням для всіх підприємців у всіх цих містах стало питання – «З чого починати?».

Робота в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі в цьому регіоні України. Уже в січні 2018 року в м. Покровськ пройдуть тренінги для підприємців зі створення закупівельних груп.


Галерея:

Kramatorsk_1 Kramatorsk_2 Kramatorsk_3 Kramatorsk_4
Kramatorsk_5 Mariupol_1 Mariupol_2 Mariupol_3
Mariupol_4 Mariupol_5 Sever_1 Sever_2
Sever_3 Sever_4 Sever_5 Sever_6

Семінар HoReCa (05.12.2017) – ЗВІТ

covery na strone KP_2017-12_3

СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СЕКТОРА HORECA 

5 грудня 2017 року | Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]


5 грудня 2017 року в рамках проекту «Купуймо Разом!» в Києві відбувся семінар для українських представників сектору HoReCa, присвячений представленню польського досвіду реалізації спільних закупівель та пропозиції адаптації і започаткування в Україні цієї бізнес-моделі, що є привабливою як для постачальників, так і для замовників. Семінар провели польські експерти:

 • Томаш Савздарго (Tomasz Sawzdargo) – Голова Ради Правління польської Гастрономічної Закупівельної Групи HORECA GGZ Sp. z o.o.;
 • Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми HINODE Sp. z o.o., яка створила інтернет-платформу закупівель.

Захід відбувся в відомій українській бізнес-школі та партнера проекту «Купуймо Разом!» – Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]. Семінар складався з двох частин: для постачальників (1) та для замовників (2), загалом в події взяло участь близько 30 осіб, які представляють українські ресторани, кав’ярні, кейтерингові фірми та інші підприємства громадського харчування, а також виробників та постачальників із сектору HoReCa.

Основною метою семінару було показати українським підприємцям із сектору HoReCa можливості, які відкриваються завдяки накопиченню обсягів закупівель/поставок в рамках галузевих закупівельних груп, а також представити бізнес-пропозицію завдяки якій польський досвід може бути запроваджений в Україні. Спеціально для учасників семінару польські експерти коротко і змістовно представили чим займається закупівельна група HORECA GGZ, ким є її члени (станом на сьогодні близько 3500 членів), а також з якими постачальниками і виробниками вона співпрацює (близько 50). Представлено також спектр дій та інструментів, завдяки яким закупівельна група є привабливою для підприємців і надалі динамічно розвивається. Показано також переваги і вигоди для всіх сторін, що беруть участь у створенні закупівельної групи – бізнес-модель, яка працює за принципом 3хWIN – для замовника, тобто підприємства громадського харчування члена групи – для постачальника, тобто виробника, дистриб’ютора або великого гуртівника – для закупівельної групи, в якості оператора платформи закупівельної групи, що спеціалізується на встановленні і узгодженні комерційних умов співпраці.

Найцікавішою частиною заходу стала сесія питань і відповідей. Учасники семінару активно включилися в дискусію і задавали багато запитань гостям із Польщі. Без сумніву, під час семінару не обговорено всі аспекти створення та функціонування закупівельної групи в сфері HoReCa, однак семінар став першим практичним кроком на шляху її започаткування. Польські експерти продовжуватимуть свою працю спрямовану на адаптацію польської моделі до українських умов. Наступна зустріч, також у формі семінару запланована на 28 січня 2018 року і також відбудеться в Києво-Могилянській бізнес-школі – детальна програма та час проведення будуть повідомлені незабаром на сайті www.kupuimorazom.org.ua.

День перед семінаром HoReCa відбулася Підсумкова Конференція проекту «Купуймо Разом!». Цей захід став офіційним та урочистим завершенням трьох років реалізації Проекту в Україні, головною метою якого передача польського ноу-хау закупівельних групах малим і середнім українським підприємствам. Докладніше про конференції ТУТ.

Щиро дякуємо всім присутнім та заохочуємо надалі слідкувати за інформацією на тему закупівельної групи в сфері HoReCa в Україні!

До зустрічі в Києві 😉


Галерея:

 

MCH_6925 MCH_6750 MCH_6776
MCH_6806 MCH_6819 MCH_6832
MCH_6841 MCH_6847 MCH_6859
MCH_6868 MCH_6869 MCH_6901
MCH_6915 MCH_6938 MCH_6942