Четвертий Практичний Семінар – Закупівельні Групи (26.10.2017)


ПРОГРАМА ДЛЯ ЛІДЕРІВ ТА КОНСУЛЬТАНТІВ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП 

Практичний Семінар 26 жовтня 2017 року 


Завершується програма Практичних Семінарів для Лідерів та Консультантів Закупівельних Груп проекту «Купуймо Разом! 2.0» в 2017 році! Щиро запрошуємо до участі в останньому Четвертому Практичному Семінарі, що відбудеться у четвер 26 жовтня 2017 року в Києві. Захід проведе Координатор Експертів Проекту Матеуш Саган – досвідчений менеджер та спеціаліст закупівельних груп. 


Місце: Готель Президент, Конференц-Зал “Одеса” (вул. Госпітальна 12, м. Київ)

Час/Дата: 9:30 – 16:00, четвер 26 жовтня 2017 року

Програма:


Четвертий Практичний Семінар буде присвячений підсумку спільної роботи експертів Проекту з учасниками впродовж цьогорічної едиції «Купуймо Разом! 2.0», а також презентації нових публікацій над якими працює команда Проекту. Під час заходу буде підведено підсумки та представлено опрацьовану стратегію і бізнес-модель діяльності Консультантів  та Центрів Компетенцій Закупівельних Груп. Буде також обговорено підготовку до Підсумкової Конференції, яка завершить Проект в цьому році – захід відбудеться 29 листопада в Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs] (більш детальна інформація згодом). Під час підсумкової конференції буде презентовано та активно рекламовано учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0», як майбутніх Лідерів та Консультантів Закупівельних Груп. Окрім того на конференцію будуть запрошені представники українського бізнесу та організацій підприємців, що дасть можливість учасникам Проекту будувати майбутню співпрацю та професійні відносини з потенційними клієнтами і партнерами. 
 
На цьому етапі важливо показати, що вже тепер створюються основи закупівельних груп, опрацьовується методика діяльності та започатковується новий бізнес-тренд в Україні.
 
Важливим елементом до обговорення та представлення під час четвертого Семінару є Міжнародна Агропромислова Виставка «EUroAGRO», що відбудеться 28-29 листопада у Львові, співорганізатором і партнером якої є Polska Trade & Investment. Під час цього заходу буде представлено та пропаговано Проект «Купуймо Разом!». Впродовж двох днів виставки Проект матиме свій інформаційний стенд спільно з Відділом сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща в Україні, на якому поширюватимуться інформаційні матеріали Проекту та ідеї закупівельних груп. Для команди Проекту важливо, щоб зацікавлені Консультанти Закупівельних Груп також появились на цьому заході та могли нав’язати відносини з тими, хто буде зацікавлений створенням закупівельних груп та шукатиме підтримки у цій сфері. Нижче (за посиланнями) знаходиться більш детальна інформація про виставку. 
 

www.galexpo.com.ua

www.facebook.com/euagro

www.tagikielce.pl


* * *

Кількість учасників Семінару є обмеженою! Для участі потрібно обов’язково зареєструватись та отримання підтвердження від організаторів!


Участь в проекті «Купуймо Разом! 2.0» – БЕЗКОШТОВНА! 


logo

Проект фінансується з програми
«Польська Допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща

e1d845aeb5


 

Локальні консультанти закупівельних груп розпочинають самостійну роботу в Україні!

cover_KP_5_10_2017

ЛОКАЛЬНІ КОНСУЛЬТАНТИ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП РОЗПОЧИНАЮТЬ САМОСТІЙНУ РОБОТУ В УКРАЇНІ! 


27-28 вересня у Вінниці Лора Апасова та Микола Пархоменко (учасники нашого Проекту та майбутні локальні консультанти) провели навчальний тренінг під час якого представили проект «Купуймо Разом!» та ідею закупівельних груп для підприємців та представників органів місцевого самоврядування Вінницької області. Захід відбувся в готелі «Optima» (вул. Київська, 50А м. Вінниця).

Тренінг був організований та проведений Вінницьким відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в рамках реалізації ініціативи «Децентралізація Влади» [www.decentralization.gov.ua]. Головною метою ініціативи є навчання, передача передового досвіду у розбудові об’єднаних територіальних громад України у сфері міського самоврядування, індивідуального та колективного підприємництва для задоволення потреб та підвищення рівня життя громадян на місцях.

Програма тренінгу скрадалася із двох частин, перша із яких була присвячена безпосередньо представленню інформації про проект «Купуймо Разом!» та польського досвіду зі створення та діяльності закупівельних груп, їх форм та моделей діяльності. Друга частина, натомість, передбачала практичну роботу зі створення бізнес-моделі закупівельної групи кожною із двох команд, на які були поділені учасники тренінгу, а також ознайомлення учасників із технікою ведення переговорів із постачальниками.

За попередньою реєстрацією у тренінгу мало б взяти участь понад 20 осіб – підприємців та представників місцевого самоврядування із Вінницької області, проте через надзвичайну ситуацію в області (вибухи складу боєприпасів у Калинівці та перекриття руху) – лише половина зареєстрованих учасників була присутня на заході. Незважаючи на меншу кількість учасників, а можливо саме через це, активність присутніх була дуже високою. Тренінг викликав інтерес учасників, оскільки всі без винятку активно брали участь, задавали запитання, обговорювали та вели діалог, виконували практичні завдання. Зі слів учасників тема закупівельних груп є новою, цікавою, актуальною та реальною для втілення в життя в Україні. 

На початку тренінгу Консультанти нашого Проекту зібрали запитання від учасників, що появились ще перед заходом. Серед найцікавіших варто зазначити:

 1. Чому в Україні немає закупівельних груп? Чому у нас це не працює?
 2. Як організувати закупівельну групу? Як допомогти виробникам?
 3. Як функціонують закупівельні групи?
 4. Який досвід Польщі?
 5. Як це може допомогти розвитку громад?
 6. Як це може допомогти підприємцям?
 7. Як це може допомогти розвитку державно-приватного партнерства?

Впродовж тренінгу представники нашого Проекту спеціально виділили час і постарались відповісти на поставлені запитання та пояснити спірні або незрозумілі пункти.


Презентація:


Цікавим було те, що на початку заходу деякі представники місцевого самоврядування були скептично налаштовані щодо можливості організації підприємців на певні спільні дії, проте вже наприкінці тренінгу вони змінили свою думку, і сказали, що саме тренінг і надана інформація змінили їхнє ставлення до можливості створення закупівельних груп в Україні. Окрім того учасники погодилися, що якби члени їхніх громад мали можливість взяти участь в такому тренінгу і отримали відповідну інформацію, дуже ймовірно, що вони б також змінили свою думку і були б більше зацікавленими у співпраці один з одним. На питання: «Чи прийняли б учасники тренінгу безпосередню участь у закупівельній групі?» – усі відповіли «ТАК», що є дуже цінним результат даного пілотного заходу. 
 
Варто також відмітити відкритість учасників до тематики, обговорення та участі у практичному завданні, а саме створення моделі закупівельної групи. Під час підготовки дві групи учасників працювали самостійно, із супроводом та консультуванням кожного із тренерів. Лідери кожної з груп виступили з презентацією своєї моделі закупівельної групи, під час якої продемонстрували свою обізнаність як у темі (чим група збирається займатися), так і власне у побудові бізнес-моделі. 
 
Підсумовуючи дводенний тренінг, можна із впевненістю сказати, що інформація про діяльність закупівельних груп, про їх потенціал, методи організації, функціонування та керування ними донесені до учасників тренінгу у повній мірі. Представлена інформація була позитивно сприйнята учасниками, які безперечно використають отримані знання та навички на практиці у реальних ініціативах на місцевому рівні. 
 
Для покращення ефекту проведеного тренінгу – організаторам та учасникам заходу передано необхідні навчальні матеріали та представлено всі засоби «Купуймо Разом!» доступні онлайн. Після успішного завершення першого тренінгу Консультанти нашого Проекту отримали пропозицію провести подібний захід для більш широкого кола людей у Вінниці орієнтовно наприкінці року, що говорить про важливість цієї теми та інтерес, який нам вдалося викликати.
 
Важливий коментар учасників до організатора: “КУПУЙМО РАЗОМ! – це перший практичний тренінг, який має актуальне застосування в порівнянні з попередніми, що проводилися. Давайте проводити таких більше!”

*Установа «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ЦРМС) є недержавною неприбутковою організацією створеною для сприяння зміцнення спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях. Головним завданням ЦРМС спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України є підтримка реалізації регіональної політики та реформи децентралізації. Установа була заснована в 2016 році, а для збільшення ефективності створено 24 відокремлені підрозділи ЦРМС – регіональні центри (РЦ). РЦ на постійній основі надаються підтримку органам місцевого самоврядування (об’єднаним територіальним громадам, місцевим органам виконавчої влади та неурядовим організаціям). ЦРМС і РЦ фінансується Програмою «U-LEAD з Європою», ініційованою Європейським Союзом та країнами-членами, а також Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)


 Галерея:

   

 

Презентація проекту «Купуймо Разом!» під час бізнес-конференції «Схід-Експо 2017»

Logo

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ!» ПІД ЧАС БІЗНЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ «СХІД-ЕКСПО 2017»


Програма розвитку ООН в Україні провела масштабну бізнес-конференцію та виставку підприємств із Донецької та Луганської областей під назвою «Схід-Експо 2017» у Києві 12-13 вересня.

В рамках заходу учасниця Проекту «Купуймо Разом! 2.0» та майбутній Консультант Закупівельних Груп – Лариса Самосьонок (представниця ГО “Взаємодія плюс») провела презентацію нашого Проекту та представила підприємцям-учасникам «Схід-Експо 2017» ідею закупівельних груп та її використання в Україні. У короткій доповіді основний акцент покладено на переваги створення закупівельних груп у малому та середньому бізнесі та унікальність ситуації в Україні, за якої польські колеги можуть і хочуть поділитись накопиченим позитивним досвідом та готові сприяти розвиткові цього напрямку підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу. 

Загалом на презентації присутніми були понад 30 учасників з різних галузей та регіонів України. Тема закупівельних груп зустрілась з великим зацікавленням учасників, багато з яких звернулось по деталі до пані Лариси. Слухачів зацікавило питання компетенцій локальних експертів зі створення закупівельних груп, порядок співпраці з ними та основні перешкоди, які можуть спіткати ініціативи щодо здійснення спільних закупівель. Окремо постали питання про сам проект «Купуймо Разом! 2.0», а саме його організаторів, мети проведення та очікувані результати.

Виступ Пані Лариси транслювався також у виставковій частині «Схід-Експо 2017», що дає надію на широкий розголос теми спільних закупівель. Ця коротка презентація призвела до звернень малих підприємств, які надають поліграфічні послуги у Луганській області, щодо консультацій зі створення закупівельної групи для зменшення витрат на придбання сировини для поліграфічної продукції.

Від імені команди «Купуймо Разом! 2.0» висловлюємо подяку організаторам «Схід-Експо 2017», а передусім Програмі розвитку ООН в Україні, за сприяння та допомогу у проведені презентації нашого Проекту.

Всіх кого цікавить ідея закупівельних груп – заохочуємо до контакту! Наступна презентація нашого Проекту відбудеться під час ІІІ Міжнародної Сільськогосподарської Виставки „EuroAGRO-2017”, що відбудеться 28-30 листопада 2017 року у Львові [www.galexpo.com.ua]. Деталі згодом.


Презентація:


«Cхід-Eкспо 2017» – це нова ініціатива для підтримки малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей та розширення знань про підприємницьку діяльність. Захід відбувся за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії. Партнерами проекту стали Донецька та Луганська облдержадміністрації, Агенція регіонального розвитку Луганської області, Торгово-промислова палата України і Торгово-промислова палата Донецької області.

Протягом двох днів кияни та гості міста мали змогу відвідати майстер-класи, брали участь у відкритих дискусіях на тему економічного розвитку та інновацій, знайомилися з бізнесами зі східного регіону. Понад 80 компаній представили стенди з власною продукцією – сири, вироби із кам’яної солі, IT-технології, 3-D принтери, тандири, еко-продукти та багато іншого.

Три роки тому люди масово тікали з Донбасу в пошуках допомоги та прихистку. Сьогодні вони приїхали до Києва, щоб гордо представити свої успішні підприємства усій Україні та запропонувати нові бізнес-можливості та співпрацю,” – сказав Янтомас Хімстра, директор ПРООН в Україні.

Допомога малим і середнім підприємствам зі східної України у розвитку, розширенні ринків збуту та створенні робочих місць для переселенців не лише допоможе відновити місцеву економіку Донбасу, але й у перспективі сприятиме економічному розвитку цілої країни.

На майстер-класах та панельних дискусіях виступили відомі спікери та бізнес-практики, серед яких Бенедікт Герман, спеціаліст з питань політики Групи з підтримки для України Делегації Європейського Союзу в Україні, Владлен Сисун, експерт з маркетингу та цінової конкуренції в малому бізнесі, Дмитро Софіна, ІТ-підприємець, співзасновник та директор ІТ-компанії Addeesoft.

Більше інформації про захід: www.east-expo.com.ua та www.ua.undp.org


 

Підсумок Третього Практичного Семінару 7-8 вересня 2017 року

cover_KP_2017_24_09

ТРЕТІЙ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР – ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ 

ПРОГРАМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП 

7-8 вересня 2017 року  
Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] (вул. Волоська 8/5, м. Київ) 


7-8 вересня 2017 року в Києві відбувся Третій Практичний Семінар в рамках проекту «Купуймо Разом! 2.0». Загалом впродовж двох днів в семінарі взяло участь понад 20 осіб, серед яких багато наших сталих та досвідчених учасників!
 
Першого дня (7 вересня) ми працювали з майбутніми Консультантами Закупівельних Груп над бізнес-моделлю їхньої подальшої діяльності в Україні. Цей день заходу був насичений інтенсивними дискусіями, результатом яких було створення попереднього плану/схеми бізнес-моделі, яка буде доопрацьована і за декілька днів ми надішлемо всім учасникам. У форматі дискусій ми також працювали над загальною стратегією «Купуймо Разом!» після 2017 року. Нам вдалось започаткувати основи, які будуть широко використовуватись в подальшій комунікації.
 
Другий день (8 вересня) був присвячений роботі над стратегією та моделлю діяльності Центрів Компетенцій Закупівельних Груп. Найближчим часом буде допрацьований документ, який також буде опублікований та поширений серед учасників Проекту. Окрім того ми обговорили всі матеріали над якими в даний час ми спільно з Вами працюємо, включно зі заохочувальною листівкою з інформацією про закупівельні групи та останнім виданням інформаційного листка Проекту. Під час семінару розпочато також підготовку до Підсумкової Конференції Проекту, що відбудеться 29 листопада 2017 року в Києві. На завершення другого дня Практичного Семінару появився ряд ідей щодо нашої праці в 2017 році та Ваших очікувань від проекту «Купуймо Разом!» загалом. Всі Ваші ініціативи, коментарі та зауваження наш експерт Матеуш Саган зібрав та переказав команді Проекту. Ми надалі працюватимемо щоб виправдати Ваші сподівання!
 
Користаючись з нагоди хочемо нагадати Вам найважливіші справи які ми маємо підготовити в найближчий час, а для цього нам потрібна Ваша підтримка. Саме тому просимо кожного з Вас:
 1. Написати принаймні одну статтю для розміщення у наших медіа-ресурсах на тему закупівельних груп – наприклад звіт про семінар, зустрічі, що відбувається і т.д.;
 2. Підготовитись до виступу на Підсумковій Конференції з історією успіху – що саме ми можемо представити?
 3. Підготовити власну презентацію на тему закупівельних груп;
 4. Хто прагне бути в Центрі Компетенцій – підготуйте біографії для публікації;
 5. Задуматись та запропонувати список гостей для запрошення на Підсумкову Конференцію.

Найближчі заплановані заходи (всі деталі та реєстрація – згодом): 
 • 19 жовтня – четвертий та останній Практичний Семінар в Києві;
 • 29 листопада – Підсумкова Конференція в Києві. 

Всі матеріали представлені впродовж двох днів практичного семінару опубліковані в базі знань на e-Learning платформі Проекту та доступні всім зареєстрованим учасникам:

 

Відео матеріали представлені під час заходу доступні на нашому каналі на YouTube.
Заохочуємо також частіше відвідувати нашу інтернет-сторінку та сторінку Facebook.


У разі виникнення питань звертайтесь безпосередньо до Матеуша Сагана [mateusz.sagan@kupuimorazom.org.ua], який координує наших експертів та заходи в 2017 році.  

Галерея:

2017-09-07 11.46.21 2017-09-07 12.02.10 2017-09-07 12.02.13 2017-09-07 12.38.22
2017-09-07 12.38.31 2017-09-07 13.18.19 2017-09-08 09.56.14 2017-09-08 09.56.28

 

Практичний Семінар – Консультанти Закупівельних Груп (7-8.09.2017)

consulting3a

ПРОГРАМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП 

Практичний Семінар 7-8 вересня 2017 року


Наступний Практичний Семінар проекту «Купуймо Разом! 2.0» спрямований до майбутніх Консультантів Закупівельних Груп. Програма заходу зосереджена на будові навиків Консультанта, самостійна діяльність яких розпочнеться після закінчення Проекту в 2017 р. Семінар проведе Координатор Консультантів Проекту – Матеуш Саган (Mateusz Sagan).
 
Під час заходу буде обговорено наступні аспекти:
 • Бізнес-модель та модель діяльності Консультантів Закупівельних Груп в Україні;
 • Стратегія Діяльності Консультантів в Україні;
 • Підготовлення до Підсумкової Конференції Проекту в 2016-2017 рр.;
 • Локальні Центри Компетенцій – список завдань, формула співпраці;
 • Завдання визначені вже сьогодні: останнє видання інформаційного листка КР; інтернет-сторінка; соцмережі; заохочувальна листівка з інформацією про закупівельні групи, Forum One – доопрацювання та обговорення матеріалів;

Місце: Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs], зала №422, 4 корпус, 4 поверх (вул. Волоська 8/5, Київ)

Час/Дата: 9:30 – 16:00, четвер-п’ятниця 7-8 вересня 2017 року

Програма:


* * *

Кількість учасників Семінару є обмеженою! Для участі потрібно обов’язково зареєструватись та отримання підтвердження від організаторів!


Участь в проекті «Купуймо Разом! 2.0» – БЕЗКОШТОВНА! 


logo

Проект фінансується з програми
«Польська Допомога» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща

e1d845aeb5


 

23.08.2017 – Наступний вебінар для учасників Проекту

webinar3

Наступний вебінар з учасниками Проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


Раді повідомити про наступний вебінар для учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0». Цього разу тема онлайн консультації: ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ВЕРТИКАЛЬНИХ (ГАЛУЗЕВИХ) ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП. Вебінар відбудеться в середу 23 серпня 2017 року о 14:00 (за київським часом) на платформі ClickMeeting – простому та сучасному інструменті онлайн зустрічей. 

Приєднатись до вебінару можна на e-Learning платформі та за посиланням, яке було надіслано емайлом всім учасникам Проекту!


Вебінар проведуть: Томаш Будзяк (Координатор Проекту) та Василь Масюк (Операційний Координатор UA).
 
Програма вебінару:
  • Розуміння лідером закупівельної групи ринку, його структури, потреб і можливостей;
  • Місія закупівельної групи. Чим закупівельна група відрізняється від комерційної діяльності;
  • Бізнес-модель vs юридичний статус. Помилки розуміння закупівельної групи;
  • Довіра – як фундамент діяльності закупівельної групи;
  • З особистого досвіду – закупівельна група для закупівлі поліграфічних послуг;
  • З особистого досвіду – закупівельна група для закупівлі виставкових послуг;
  • Запитання та відповіді.

Щиро запрошуємо до участі всіх охочих учасників Проекту!
 
p.s. З огляду на технічні обмеження максимальна кількість учасників – 25 осіб! Вирішальним є порядок реєстрації.
 
Ще раз дякуємо за Ваше зацікавлення Проектом та до зустрічі наступної середи!

Технічні поради щодо участі у вебінарі:
 1. Переконайтесь що Ваше з’єднання з інтернетом є стабільним;
 2. Виключіть програми такого типу як SKYPE або VIBER;
 3. Під час підключення пройдіть перевірку з’єднання;
 4. Пам’ятайте про відкриття портів 1935, 443 i 80 – в разі потреби перевірте налаштування – ТУТ;
 5. У разі потреби онови Flash Player в інтернет-браузері який використовуєш;
 6. Якщо маєш проблеми зі звуком, ось інформація для їх вирішення – ТУТ;
 7. Дозвольте використання камери та мікрофону;
 8. При можливості просимо використовувати навушники (з метою зменшення шуму);
 9. Встановіть звук мікрофону і динаміків на середньому рівні, потім налаштуйте як Вам зручно;
 10. Пам’ятайте, що існують різні мовні версії додатку ClickMeeting (в правому верхньому кутку є відповідний прапорець).

Підсумок вебінару (10.08.2017)

webinar4

Підсумок вебінару з учасниками проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


10 серпня відбувся черговий вебінар з учасниками проекту «Купуймо Разом! 2.0» на тему: ПОШИРЕННЯ ІДЕЇ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП. В онлайн консультації на платформі ClickMeeting взяло участь 12 осіб, з яких 8 учасників Проекту. Захід провели Томаш Будзяк (Координатор Проекту) та Матеуш Саган (Координатор Консультантів Проекту).
 
Впродовж вебінару обговорено інструменти та засоби доступні для Лідерів та Консультантів, які використовуватимуться для реклами та поширення ідеї закупівельних груп серед нових учасників Проекту (з 2017 року) та тих, хто приєднається до нас в майбутньому. Головною метою є започаткування дій, що збільшуватимуть можливості самостійного функціонування українських учасників після закінчення фінансування Проекту наприкінці цього року. 
 
Під час вебінару обговорено:
 1. Інформаційний Листок «Купуймо Разом!» – останнє видання з підсумком Проекту;
 2. Матеріали українських учасників для публікації на інтернет-сторінці www.kupuimorazom.org.ua;
 3. Заохочувальна/рекламна листівка для українських закупівельних груп: 
 4. Спільна участь в OLEROM FORUM 1 http://forumone.olerom.com/ 
 5. Підсумкова Конференція Проекту (кінець листопада). 

Презентація з вебінару:

pdf_download


Щиро дякуємо всім хто взяв участь в вебінарі та запрошуємо на наступні!


10.08.2017 – Наступний вебінар для учасників Проекту

webinar1

Наступний вебінар з учасниками Проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


Раді повідомити про наступний вебінар для учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0». Цього разу темою онлайн консультації буде: ПОШИРЕННЯ ІДЕЇ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП. Вебінар відбудеться в четвер 10 серпня 2017 року о 14:00 (за київським часом) на платформі ClickMeeting – простому та сучасному інструменті онлайн зустрічей. 

Приєднатись до вебінару можна на e-Learning платформі та за посиланням, яке було надіслано емайлом всім учасникам Проекту!


Впродовж вебінару буде обговорено інструменти та засоби доступні для Лідерів та Консультантів, які використовуватимуться для реклами та поширення ідеї закупівельних груп серед нових учасників Проекту (з 2017 року) та тих, хто приєднається до нас в майбутньому. Головною метою є започаткування дій, що збільшуватимуть можливості самостійного функціонування українських учасників після закінчення фінансування Проекту наприкінці цього року. 
 
Під час вебінару буде обговорено наступні можливості:
 
1. Інформаційний Листок «Купуймо Разом!» – останнє видання з підсумком Проекту:
       a) Success stories учасників – хто та що публікуватиме?
       b) Навчально-інформаційні статті на тему реалій створення українських закупівельних груп – які є бар’єри та як їх подолати?

2. Матеріали українських учасників для публікації на інтернет-сторінці www.kupuimorazom.org.ua
 
3. Презентації на інтернет-сторінці Проекту – представлення профілів українських учасників в 2017 році:
       a) Буде створено закладку з “біографіями” Послів, Лідерів та Консультантів – тільки для охочих та активних;
       b) Кожен учасник може опублікувати свою “біографію” – заохочення до контакту;
 
4. Заохочувальна/рекламна листівка для українських закупівельних груп:
       a) Пропозиція змісту?
       b) Дизайн?
 
5. Спільна діяльність українських учасників з ціллю формування їх позиції на 2017 та наступні роки:
       a) Виступи на Підсумковій Конференції 29 листопада 2017 року;
       b) Спільна участь в OLEROM FORUM 1 http://forumone.olerom.com/   
 
6. Пропозиції та ідеї щодо покращення інтернет-сторінки Проекту.

Щиро запрошуємо до участі всіх охочих учасників Проекту!
 
p.s. З огляду на технічні обмеження максимальна кількість учасників – 25 осіб! Вирішальним є порядок реєстрації.
 
До зустрічі наступного четверга!

Технічні поради щодо участі у вебінарі:
 1. Переконайтесь що Ваше з’єднання з інтернетом є стабільним;
 2. Виключіть програми такого типу як SKYPE або VIBER;
 3. Під час підключення пройдіть перевірку з’єднання;
 4. Пам’ятайте про відкриття портів 1935, 443 i 80 – в разі потреби перевірте налаштування – ТУТ;
 5. У разі потреби онови Flash Player в інтернет-браузері який використовуєш;
 6. Якщо маєш проблеми зі звуком, ось інформація для їх вирішення – ТУТ;
 7. Дозвольте використання камери та мікрофону;
 8. При можливості просимо використовувати навушники (з метою зменшення шуму);
 9. Встановіть звук мікрофону і динаміків на середньому рівні, потім налаштуйте як Вам зручно;
 10. Пам’ятайте, що існують різні мовні версії додатку ClickMeeting (в правому верхньому кутку є відповідний прапорець).

Підсумок третього вебінару (20.07.2017)

Cover-webinar(20.07.2017)

Підсумок третього вебінару з учасниками Проекту
«Купуймо Разом! 2.0» 


20 липня відбувся третій вебінар з учасниками проекту «Купуймо Разом! 2.0» на тему: “МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП: ПОЛЬСЬКА УРЯДОВА ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТУ”. В онлайн консультації на платформі ClickMeeting взяло участь 12 осіб, з яких 9 учасників Проекту.

Впродовж вебінару учасники мали можливість ознайомитись з пропозиціями КредоБанку щодо застосування інструментів підтримки Уряду Польщі для експорту польських товарів. Цей елемент має велике значення при плануванні бізнес-моделі закупівельної групи та визначення цільової групи постачальників і фінансових умов пов’язаних з потенційною співпрацею. Постачальники шукають не тільки вищої ціни, але перш за все низького ризику оплати за постачання. КредоБанк завдяки обслуговуванню фінансових інструментів польських урядових інституцій, що підтримують експорт, таких як Банк Національного Господарства (Bank Gospodarstwa Krajowego – BGK) та Корпорація Страхування Експортних Кредитів (Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych – KUKE), має можливість значно знизити ризик польських постачальників. Закупівельні групи підвищують довіру до себе зі сторони постачальників завдяки плануванню свого бізнесу на основі розподілу ризику між більшою кількістю покупців та використовуючи фінансові інструменти. Завдяки цьому постачальники окрім більшого об’єму постачання отримують наступний аргумент для покращення умов продажів, тобто зменшення власного ризику.

Сергій Шейка (Директор Центру розвитку українсько-польського бізнесу, КредоБанк) детально представив доступні можливості та відповів на запитання учасників.

 
  image-0-02-05-abe09c5d77a72f8e1ecff560743beedff324ad6ca5d75355697c851df5651faf-V Kredobank_LOGO  

Варто підкреслити, що поняття польський продукт не обов’язково означає польську марку! Дуже багато виробників з цілого світу розміщують свої фабрики в Польщі. Часто з огляду на географічне сусідство товари постачаються безпосередньо з Польщі в Україну. Саме тому польський уряд підтримує експорт товарів і послуг вироблених в Польщі, але не польських брендів. Плануючи закупівлі в Польщі варто дізнатись про походження товарів (їх «польськість»). Тоді можливо використовувати інструменти підтримки експорту. Цікаво, що визначення польського товару в деяких випадках означає тільки 20% польського вкладу в загальну «вартість», а у випадку будівельних послуг навіть 10%! Детальна інформація про «польськість» товарів доступна за посиланням ТУТ

  Korporacja-Ubezpieczeń-Kredytów-Eksportowych  


Презентація з вебінару:

pdf_download


Під час другої частини вебінару Матеуш Саган (Координатор Консультантів Проекту) розповів про наступні кроки створення не тільки закупівельних груп в Україні, але й створення для них середовища локальних консультантів та експертів. Наступний вебінар заплановано на першу половину серпня, а головною темою, скоріш за все, будуть практичні інструменти для консультантів.

Щиро дякуємо всім хто взяв участь в вебінарі та запрошуємо на наступний за декілька тижнів!


20.07.2017 – Третій вебінар для учасників Проекту

webinar3

Третій вебінар з учасниками Проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


Раді повідомити про наступний вебінар для учасників проекту «Купуймо Разом! 2.0» підготовлений спільно з «КредоБанк». Тема третьої онлайн консультації: “МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП: ПОЛЬСЬКА УРЯДОВА ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТУ“. Вебінар відбудеться в четвер 20 липня 2017 року о 14:00 (за київським часом) на платформі ClickMeeting – простому та сучасному інструменті онлайн зустрічей. 
 
У вебінарі візьмуть участь: 
 • Томаш Будзяк (Координатор Проекту) – модератор вебінару;
 • Сергій Шейка (КредоБанк) – презентація для учасників Проекту;
 • Матеуш Саган (Координатор Експертів Проекту) – експертна підтримка;
 • Ева Щецінська (Координатор e-Learning) – технічна підтримка.

Приєднатись до вебінару можна на e-Learning платформі та за посиланням, яке було надіслано емайлом всім учасникам Проекту!


Шейка Сергій Володимирович – закінчив Університет банківської справи Національного Банку України за спеціальністю «Банківська Справа», отримав диплом магістра. Свою кар’єру в банківській сфері розпочав у 2008 році. До команди КредоБанку приєднався в 2012 році. Працював в Департаменті клієнтів малого та середнього бізнесу та пройшов шлях від посади головного спеціаліста до в.о. Директора Департаменту. З початку 2016 року був призначений на посаду Директора Центру Розвитку Українського – Польського бізнесу, який очолює і дотепер. До КредоБанку працював в підрозділах МСБ та корпоративного бізнесу в Райффайзен Банк Аваль та ОТП Банку.
 
  image-0-02-05-abe09c5d77a72f8e1ecff560743beedff324ad6ca5d75355697c851df5651faf-V Kredobank_LOGO  
 
Щиро запрошуємо до участі всіх охочих учасників Проекту. Після презентації буде можливість задати питання організаторам. З огляду на технічні обмеження максимальна кількість учасників – 25 осіб! Вирішальним є порядок реєстрації.
 
До зустрічі наступного четверга!

Технічні поради щодо участі у вебінарі:
 1. Переконайтесь що Ваше з’єднання з інтернетом є стабільним;
 2. Виключіть програми такого типу як SKYPE або VIBER;
 3. Під час підключення пройдіть перевірку з’єднання;
 4. Пам’ятайте про відкриття портів 1935, 443 i 80 – в разі потреби перевірте налаштування – ТУТ;
 5. У разі потреби онови Flash Player в інтернет-браузері який використовуєш;
 6. Якщо маєш проблеми зі звуком, ось інформація для їх вирішення – ТУТ;
 7. Дозвольте використання камери та мікрофону;
 8. При можливості просимо використовувати навушники (з метою зменшення шуму);
 9. Встановіть звук мікрофону і динаміків на середньому рівні, потім налаштуйте як Вам зручно;
 10. Пам’ятайте, що існують різні мовні версії додатку ClickMeeting (в правому верхньому кутку є відповідний прапорець).