Воркшоп для підприєців зі сходу України (11.10.2018)

ВОРКШОП ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ 


Незважаючи на формальне завершення проекту «Купуймо Разом!» наша команда продовжує роботу спрямовану на поширення та популяризацію ідеї закупівельних груп в Україні. Недавно координатор консультантів проекту Матеуш Саган провів воркшоп на тему “Практика створення закупівельних груп” для групи підприємців з України, які брали участь в навчальному візиті в Польщі. Воркшоп відбувся 11 жовтня 2018 р. в “Hotel Victoria” в Любліні, в ньому взяло участь понад 25 підприємців. Під час воршопу наш експерт провів презентацію загальних принципів створення закупівельних груп, стратегії та планування на етапі створення групи, різні види бізнес-моделей можливих до використання, а також інші аспекти пов’язані з започаткування закупівельних груп.
 
Навчальний візит організовано Польсько-Українською Господарчою Палатою в рамках програми підтримки підприємців-переселенців з території охопленої військовим конфліктом на сході України, який фінансується Програмою розвитку ООН в Україні. Загалом в програмі бере участь близько 100 підприємців з Донецької та Луганської області, які представляють фірми з наступних галузей: легка промисловість, сектор інновацій та ІТ-технологій, аграрний сектор і агропромисловість. В рамках програми загалому буде організовано 4 навчальні візити, під час яких відбудуться зустрічі з польськими підприємцями з різних галузей, представниками центральної та локальних влади. Окрім того програма передбачає ознайомлення з польської культурою та традиціями, відвідування музеїв та історичних пам’яток.

Галерея:

2018-10-11 11.32.01 2018-10-11 11.32.09 2018-10-11 12.18.27
2018-10-11 11.33.27 2018-10-11 11.32.01 2018-10-11 11.33.35
2018-10-12 21.52.30 2018-10-11 11.32.20 2018-10-11 12.18.31

 

Сертифікати навчальної програми 2017


СЕРТИФІКАТИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ 2017 


До уваги Учасників! 
 
Згідно із програмою проекту «Купуймо Разом!», всі учасники зареєстровані на e-Learning платформі можуть отримати СЕРТИФІКАТИ, які підтверджують здобуті знання та навики в рамках консультативно-навчальної частини проекту. Сертифікати можна отримати після закінчення всіх навчальних курсів опублікованих до кінця 2017 року – 10 курсів. Прогрес закінчених курсів можна перевірити на e-Learning платформі в розділі «Навчальні Курси». Для того щоб отримати сертифікат потрібно завершити ВСІ навчальні курси програми, а результати тестів повинні становити мінімум 50%! 


Заохочуємо до якнайшвидшого завершення всіх курсів, фінальний термін – 31 травня 2018 року!!!


У разі виникнення питань звертайтесь: info@kupuimorazom.org.ua
 
Для отримання актуальної інформації про наш проект – ласкаво просимо регулярно відвідувати нашу Facebook та канал на YouTube.
 
Ще раз дякуємо за Вашу участь в проекті «Купуймо Разом!»

 

Результати проекту «Купуймо Разом!» в 2015-2017 роках


РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ!» В 2015-2017 РОКАХ 


Раді представити результати проекту «Купуймо Разом!» в 2015-2017 роках, який проводився спільно Асоціацією «Ініціатива Родинних Фірм» та фірмою «Практика Управління» і фінансувався Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми «Польська Допомога». Підсумовуючи діяльність команди впродовж трьох едицій проекту, основні досягнення поділено на декілька категорій:


Комунікація

 • Інтернет-сторінка [www.kupuimorazom.org.ua] – візитка «Купуймо Разом!», основне джерело інформації про проект, головні заходи та місце публікації матеріалів. Близько 5000 унікальних користувачів, понад 1500 висвітлень щомісяця, 3,5 хвилин середня тривалість перебування користувача на сторінці.
 • Сторінка у Facebook – серце комунікації з учасниками, головних новин та заходів проекту. Близько 250 підписників, понад 200 постів та безліч фото і інших матеріалів.
 • Канал на YouTube – відеоцентр проекту, що містить понад 150 відеороликів, інтерв’ю та анімацій, які були переглянуті понад 3500 разів.

Публікації

 • Інформаційні листки «Купуймо Разом!» – загалом видано 8 видань, які є додатковим джерелом інформації про проект (надруковано близько 8000 екземплярів).

e-Learning та База Знань

 • e-Learning платформа [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] – сучасна БЕЗКОШТОВНА навчальна платформа на базі ефективної та простої системи moodle. Понад 200 зареєстрованих учасників. ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ для всіх охочих В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС!
 • Навчальні курси – опубліковано 24 інтерактивних навчальних курсів, що широко охоплюють тему закупівельних груп, методологію їх створення й управління та багато іншого.
 • База Знань – складова частина e-Learning платформи, що містить безліч презентацій, матеріалів з практичних семінарів та 45 інтерв’ю з експертами.

Консультації та Навчання

 • Конференції, презентації та інформаційні зустрічі – проведено 5 конференцій та 3 інформаційні зустрічі під час яких широко представлено ідею закупівельних груп та її потенціал в Україні, а також залучено нових учасників проекту та нав’язано співпрацю із важливими партнерами.
 • Практичні семінари та воркшопи – в рамках консультативно-навчальної частини експерти проекту провели 10 практичних семінарів та воркшопів у Києві та Львові, спрямованих на поширення знань і практичних умінь у створенні та управлінні закупівельними групами.
 • Учасники проекту – у 18 заходах проведених командою проекту взяло участь понад 300 учасників з різних регіонів України, серед яких підприємці, представники бізнес-об’єднань, викладачі вищих навчальних закладів та працівники державних органів.
 • Галузеві виставки та навчальні тренінги – завдяки співпраці з партнерами та старанням українських Консультантів закупівельних груп проведено 3 навчальні заходи в регіонах України. Додатково команда проекту представила ідею закупівельних груп на 5 галузевих виставках та міжнародних конференціях, в яких взяли участь сотні відвідувачів.
 • Вебінари – організовано 15 вебінарів при використанні платформи ClickMeeting, які були доповненням до основної навчальної програми та сприяли закріпленню знань.

Консультанти та Центри Компетенцій

 • Центри Компетенцій (ЦК) закупівельних груп – започатковано два ЦК у Києві та Львові, які стали платформою для співпраці українських підприємців та Консультантів, а також служать фундаментом для подальшого накопичення та розвитку знань, уміння і досвіду у сфері закупівельних груп. Основою ЦК є Консультанти закупівельних груп які на добровільній основі підписали членську декларацію та узгодили бізнес-модель подальшої діяльності. В рамках ЦК Консультанти працюватимуть задля створення ринку консалтингових послуг для закупівельних груп B2B в Україні.
 • Консультанти закупівельних груп – підготовлено групу українських фахівців у сфері закупівельних груп, які пройшли спеціальну програму навчання та підготовки, а також брали участь у процесі створення реальних закупівельних груп. Консультанти й надалі сприятимуть розвитку методології та ноу-хау у сфері закупівельних груп в Україні, а також забезпечать самостійний розвиток експертного середовища Лідерів та Послів закупівельних груп в Україні. На звернення клієнтів Консультанти допомагатимуть, консультуватимуть або супроводжуватимуть у процесі створення та налагодження праці нових закупівельних груп.

Закупівельні Групи в Україні

 • Започаткування перших закупівельних груп в Україні – було основним завданням проекту. Завдяки старанням польсько-української команди та активності учасників проекту ініційовано 6 закупівельних груп, процес започаткування яких перебуває на різних етапах.
 • Остання (6) закупівельна група в галузі HoReCa – започаткована завдяки співпраці з експертами з польської гастрономічної закупівельної групи HORECA GGZ та фірми HINODE, які самостійно продовжують роботу над комерційним стартом та подальшим просуванням групи.

Розширення та Розвиток Проекту

 • Залучення партнерів в Україні та Польщі – основа ефективної реалізації та успіху проекту.
 • Львів 2015 рік – залучення фірми Практика Управління та консалтингової фірми Nexia DK Аудитори і Консультанти сприяло локальному просуванню проекту та експертній підтримці учасників. Також нав’язано діалог з Антимонопольним комітетом України (АМКУ).
 • Київ-Львів 2016 рік – продовжено співпрацю з АМКУ, в рамках якої підготовлено спеціальний навчальний курс для e-Learning платформи та опрацьовано новий розділ підручника. Залучено інших партнерів – Адвокатське Об’єднання «Павленко і Партнери» та Польсько-Українську Господарчу Палату, які сприяли поширенню інформації та надали експертну допомогу. Активізовано співпрацю з Посольством Республіки Польща в Києві та проведено презентацію конкурсу “Малих Грантів”.
 • Київ-Львів 2017 рік – на правах партнерів залучено Києво-Могилянську бізнес-школу [kmbs] та Національну платформу малого і середнього бізнесу, які сприяли розширенню масштабу проекту. Важливим для охоплення більшої кількості учасників було налагодження співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, а саме реалізованого її представниками проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств». З польської сторони слід згадати Асоціацію Менеджерів Інтерім, представники якої надали важливу експертну допомогу команді та учасникам проекту. Не можна забути про Ukrainian Food Valley, співпраця з якою сприяла розвитку проекту в галузі HoReCa.  

◆ ◆ ◆

Від імені команди проекту, щиро дякуємо за три роки ефективної співпраці, надихаючих контактів та цікавих розмов. Переконані, що нам вдалось ефективно поділитись досвідом та надихнути учасників та партнерів проекту до подальшого розвитку ідеї закупівельних груп в Україні. Ми також багато чого навчились та дізнались під час безлічі конференцій, практичних семінарів, вебінарів та онлайн чатів. Завдяки Вам, ми змогли пристосувати наші вміння та досвід до локальних умов в Україні. Щиро вдячні за співпрацю! Впевнені у подальшому розвитку та поширенню наших досягнень, тепер вже українськими силами! Бажаємо успіхів в наступних роках та з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю, нові зустрічі та цікаві розмови!


Результати Проекту –
повна версія (pdf)

Результати Проекту (pdf)

Про Проект (pdf)


logo

Проект фінансувався
Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща в рамках програми «Польська Допомога» 

e1d845aeb5


 

Закупівельна група HoReCa – наступний етап реалізації


ЗАКУПІВЕЛЬНА ГРУПА HORECA – НАСТУПНИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ 


Згідно з декларацією оголошеною під час останнього воркшопу (28.01.2018 в kmbs)створення закупівельної групи HoReCa в Україні, яка з’єднає підприємців з цієї галузі із постачальниками, вступає в етап адаптації до українських ринкових умов при використанні відповідної бізнес-моделі. Таким чином, проект «Купуймо Разом!» передає реалізацію цієї ідеї польським експертам із гастрономічної закупівельної групи HORECA GGZ та оператора платформи для закупівель фірми HINODE. Всіх українських підприємців зацікавлених участю в створюваній закупівельній групі HoReCa, заохочуємо до безпосереднього контакту з операційним організатором групи:

e-mail: info@hinode24.pl

сайт: www.hinode24.pl 

*адаптована українська інтернет-сторінка буде запущена на початку квітня 2018 р.


Команда проекту «Купуймо Разом!» й надалі вболіватиме та сприятиме успіху цієї ініціативи! Раді, що завдяки співпраці українських та польських підприємців ідея закупівельних груп буде реалізована в наступній галузі української економіки. З нашої сторони, ми публікуватимемо інформацію про наступні кроки і прогрес у започаткуванні закупівельної групи HoReCa в Україні. Слідкуйте за новинами на нашій інтернет-сторінці www.kupuimorazom.org.ua та на сторінці у Facebook

Форум фермерських технологій у Києві – представлення ініціативи закупівельної групи в агро секторі


ФОРУМ ФЕРМЕРСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ У КИЄВІ – ПРЕДСТАВЛЕННЯ ІНІЦІАТИВИ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В АГРО СЕКТОРІ 


Іван Сікора від імені ініціативи закупівельної групи в агро секторі та організатори виставки Форум фермерських технологій запрошують відвідати виставку та взнати більше про можливості закупівельних груп в агро секторі. Захід відбудеться 21 лютого о 12.30 у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”.
 
Переваги спільних закупівель для фермерських господарств є очевидними. Але не всі про них здогадуються. Не варто винаходити велосипед! Достатньо скористатися можливостями ініціативи закупівельної групи «Купуємо та Розвиваємося Разом» в аграрній сфері та врахувати кращий закордонний досвід розвитку малих та середніх підприємців.
 
Про вигоди та перспективи розвитку спільних закупівель для фермерів можна взнати під час виставки Форум фермерських технологій у Києві від координатора ініціативи закупівельної групи в агросфері, консультанта закупівельних груп Івана Сікори на семінарі “Спільні закупівлі в агросфері: як отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ?”, що відбудеться 21 лютого об 12.30 у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”
 
Скористайтесь нагодою зменшити вартість закупівель шляхом економії завдяки обсягам та отримати додаткові вигоди через доступ МАЛИХ до переваг ВЕЛИКИХ!

Запрошення:

pdf_download
 

На конференції в Енергодарі Іван Сікора розповів про закупівельну групу у секторі АГРО


НА КОНФЕРЕНЦІЇ В ЕНЕРГОДАРІ ІВАН СІКОРА РОЗПОВІВ ПРО ЗАКУПІВЕЛЬНУ ГРУПУ У СЕКТОРІ АГРО 


Іван Сікора координатор ініціативи закупівельної групи у секторі АГРО та Консультант закупівельних груп був запрошений в якості почесного спікера на конференцію «Сучасне тепличне господарство 2018», яка відбулась 15 лютого в м. Енергодар Запорізької області. Конференція була організована  інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Канади та підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Під час свого виступу Іван Сікора ознайомив учасників конференції із напрацюваннями проекту «Купуймо Разом!», зокрема був показаний відеоролик про польський досвід становлення закупівельних груп. Майже 300 фермерів, сільгоспвиробників та постачальників півдня України дізнались про переваги та перспективність закупівельних груп. Під час конференції Іван Сікора також обговорив можливі напрямки співпраці з організаторами заходу та провів індивідуальні розмови із зацікавленими фермерами.

Від імені ініціативи закупівельної групи в агро секторі «Купуємо та Розвиваємося Разом», яка стала можливою завдяки проекту «Купуймо Разом!», Іван Сікора вдячний організаторам заходу за можливість виступити в якості почесного спікера та поділитись ідеєю закупівельних груп. Тепер про нові можливості спільних закупівель в агро секторі знають представники тепличного господарства півдня України. 

Ідея впровадження закупівельних груп впевнено крокує Україною. Вже 21 лютого Іван Сікора презентує ініціативу закупівельної групи у секторі АГРО під час виставки Форум фермерських технологій у Києві.

Більше про ініціативу спільних закупівель в АГРО секторі можна дізнатись ТУТ.

Галерея:

28061796_1657379297710410_6827646018713593642_o Енергодар-Сікора-таблички Енергодар-зала-усммішки
Енергодар-Сікора-успішка 27993450_1657376867710653_6168666509114974342_o Енергодар-Сікора-диплом-2
27993260_1657375417710798_8947076368603015396_o 28164940_1657383521043321_3883591979255319711_o Диплом-Сікора-вел

 

 

Іван Сікора продовжує свою роботу по просуванню першої закупівельної групи у сфері Агро


КОНСУЛЬТАНТ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ГРУП ТА КООРДИНАТОР СЕКТОРУ АГРО ІВАН СІКОРА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ ПО ПРОСУВАННЮ ПЕРШОЇ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ У СФЕРІ АГРО


1 лютого 2018 року Іван Сікора (Консультант закупівельних груп та Координатор партнерства «Купуємо та Розвиваємося Разом» у аграрній сфері) взяв участь у панельній дискусії «Розвиток сільської місцевості» організованої Ukrainian Food Valley. Основна теза, що прозвучала під час дискусії у різних формах – поряд із покращенням транспортної та соціальної інфраструктури у сільській місцевості важливим є створення нових робочих місць. Для цього важливим є розвиток соціального капіталу, розбудова соціальної згуртованості та довіри у громадах, та безперечно, забезпечення доступу фермерів до ресурсів (фінансових та матеріально-технічних).
 
Ініціатива «Купуємо та Розвиваємося Разом» у аграрній сфері дасть змогу отримати її учасникам кращий доступ передусім до фінансових можливостей (кращих цін, умов оплати тощо). Над цим працює Іван Сікора як координатор першої закупівельної групи в аграрній сфері в Україні. Захід (панельну дискусію «Розвиток сільської місцевості» організовану Ukrainian Food Valley) модерувала Марія Ярошко – експерт Німецько-українського агрополітичного діалогу при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій. Серед спікерів: Роман Корінець – експерт офісу реформ при Міністерство аграрної політики та продовольства України, Вадим Ткачук – експерт з Національного Університету Біоресурсів і Природокористування України, Олена Бородіна – Голова Координаційної Ради Мережі сільського розвитку, а також Іван Фурсенко – Перший Заступник Керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад.
 
Вже незабаром Іван Сікора презентує партнерство «Купуємо та Розвиваємося Разом» у аграрній сфері та бізнес-модель української закупівельної групи в галузі HoReCa на  пленарній частині конференції “СУЧАСНЕ тепличне господарство 2018” в м. Енергодар.  

 

28.01.2018 – Воркшоп: Створення закупівельної групи в галузі HoReCa в Україні


ПІДСУМОК ВОРКШОПУ ІЗ СТВОРЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В ГАЛУЗІ HORECA В УКРАЇНІ  

28 січня 2018 року | Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]


28 січня 2018 р. в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] відбувся воркшоп із створення української закупівельної групи у галузі HoReCa. Захід проведено базуючись на досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ і оператора технологічної платформи для закупівель фірми Hinode, а також результатах і досягненнях проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп викликав велике зацікавлення – загалом участь взяло близько 60 осіб, серед них управлінці та власники різноманітних закладів громадського харчування, представники фірм постачальників галузі HoReCa, профільні ЗМІ та інші особи зацікавлені майбутнім української гастрономії.

Організаторами заходу були польські фірми Horeca GGZ та Hinode, а також київський Центр Компетенцій закупівельних груп започаткований в рамках проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп організовано за підтримки та сприяння Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] і Ukrainian Food ValleyЗахід провели спікери із Польщі та України:

 • Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми Hinode – оператор закупівельної платформи;
 • Томаш Савздарго (Tomasz Sawzdargo) – Голова Ради Правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ;
 • Томаш Будзяк (Tomasz Budziak) – Координатор проекту «Купуймо Разом!»;
 • Наталія Гордійчук – Керівник програми Agri Food MBA [kmbs];
 • Микола Пархоменко – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Іван Сікора – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Андрій Цяпута – Медіа-Координатор проекту «Купуймо Разом!».

Розпочався захід із короткого представлення проекту «Купуймо Разом!» – пан Будзяк (Координатор проекту) розповів про основні досягнення та результати проекту, а особливу увагу акцентував на започаткованих Центрах Компетенцій закупівельних груп та посібнику „Як створити закупівельну групу B2B як прибутковий стартап?”, в якому детально описано використанні методології Running Lean StartUp для створення закупівельної групи. Далі польські експерти і практики спільних закупівель представили загальну інформацію про діяльність польської закупівельної групи HoReCa GGZ, а також можливості використання і основні функції закупівельної платформи пропонованої фірмою Hinode.

Учасники заходу активно приєднались до дискусії та ділились власними враженнями і баченням щодо використання польського досвіду в Україні та можливості започаткування закупівельної групи в галузі HoReCa. Одним і основних та, мабуть, найцікавіших елементів воркшопу було практичне завдання із симуляції переговорів між постачальниками та замовниками щодо умов закупівель. Завдяки виконанню цього завдання вдалось попередньо визначити основні можливі перешкоди на етапі започаткування та налагодження функціонування закупівельної групи. Після практичної частини польські експерти представили бізнес-модель, яка дозволить ефективно використати польський досвід та адаптувати його в Україні для створення закупівельної групи у галузі HoReCa.

Учасники воркшопу отримали від організаторів необхідні інформаційні матеріали, а серед них синій посібник «Купуймо Разом!» (згаданий вище). Для всіх бажаючих детальніше ознайомитись із методологією Running Lean StartUp – заохочуємо до реєстрації на e-Learning платформі проекту. Окрім того всі присутні  учасники отримали пропозицію приєднатись до групи ініціаторів та перших членів української закупівельної групи HoReCa із відповідними бонусами та вигодами за початкову декларацію продовження співпраці. Конкретні пропозиції для всіх хто приєднався до ініціативної групи та підписав протокол про наміри будуть представлені найближчим часом (лютий 2018).

На завершення заходу підведено підсумки пропонованих рішень та обговорено з учасниками їхнє бачення реалізації амбітної цілі створення закупівельної групи в галузі HoReCa, при підтримці технологічної платформи для закупівель. Польські експерти представили також попередній план та графік подальшої роботи. По можливості всі бажаючі мали змогу поставити питання, до тих хто не встиг – прохання звертатись безпосередньо до наших експертів.

Більше інформації – вже згодом! Слідкуйте за інформацією та новинами та нашій інтернет-сторінці та Facebook.


Пост-реліз для ЗМІ:


  Галерея:

VK8A1029 VK8A0798 VK8A0818 VK8A0786
VK8A0832 VK8A1150 VK8A0703 VK8A0705
VK8A1250 VK8A0879 VK8A0689 VK8A0859
VK8A1155 VK8A1136 VK8A0907 VK8A0957
VK8A0933 VK8A0996 VK8A0964 VK8A1110
VK8A0943 VK8A1162 VK8A1072 VK8A1097
VK8A1008 VK8A0917 VK8A0990 VK8A1159
VK8A0850 VK8A0989 VK8A0735 VK8A0838
VK8A0834 VK8A1061 VK8A1260 VK8A1253
VK8A1035 VK8A1047 VK8A1040 VK8A1178 
VK8A0749 VK8A1225 VK8A1208 VK8A0745 VK8A0889

Підсумок воркшопу із створення закупівельної групи в галузі HoReCa в Україні


ПІДСУМОК ВОРКШОПУ ІЗ СТВОРЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В ГАЛУЗІ HORECA В УКРАЇНІ  

28 січня 2018 року | Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]


28 січня 2018 р. в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] відбувся воркшоп із створення української закупівельної групи у галузі HoReCa. Захід проведено базуючись на досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ і оператора технологічної платформи для закупівель фірми Hinode, а також результатах і досягненнях проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп викликав велике зацікавлення – загалом участь взяло близько 60 осіб, серед них управлінці та власники різноманітних закладів громадського харчування, представники фірм постачальників галузі HoReCa, профільні ЗМІ та інші особи зацікавлені майбутнім української гастрономії.

Організаторами заходу були польські фірми Horeca GGZ та Hinode, а також київський Центр Компетенцій закупівельних груп започаткований в рамках проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп організовано за підтримки та сприяння Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] і Ukrainian Food ValleyЗахід провели спікери із Польщі та України:

 • Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми Hinode – оператор закупівельної платформи;
 • Томаш Савздарго (Tomasz Sawzdargo) – Голова Ради Правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ;
 • Томаш Будзяк (Tomasz Budziak) – Координатор проекту «Купуймо Разом!»;
 • Наталія Гордійчук – Керівник програми Agri Food MBA [kmbs];
 • Микола Пархоменко – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Іван Сікора – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Андрій Цяпута – Медіа-Координатор проекту «Купуймо Разом!».

Розпочався захід із короткого представлення проекту «Купуймо Разом!» – пан Будзяк (Координатор проекту) розповів про основні досягнення та результати проекту, а особливу увагу акцентував на започаткованих Центрах Компетенцій закупівельних груп та посібнику „Як створити закупівельну групу B2B як прибутковий стартап?”, в якому детально описано використанні методології Running Lean StartUp для створення закупівельної групи. Далі польські експерти і практики спільних закупівель представили загальну інформацію про діяльність польської закупівельної групи HoReCa GGZ, а також можливості використання і основні функції закупівельної платформи пропонованої фірмою Hinode.

Учасники заходу активно приєднались до дискусії та ділились власними враженнями і баченням щодо використання польського досвіду в Україні та можливості започаткування закупівельної групи в галузі HoReCa. Одним і основних та, мабуть, найцікавіших елементів воркшопу було практичне завдання із симуляції переговорів між постачальниками та замовниками щодо умов закупівель. Завдяки виконанню цього завдання вдалось попередньо визначити основні можливі перешкоди на етапі започаткування та налагодження функціонування закупівельної групи. Після практичної частини польські експерти представили бізнес-модель, яка дозволить ефективно використати польський досвід та адаптувати його в Україні для створення закупівельної групи у галузі HoReCa.

Учасники воркшопу отримали від організаторів необхідні інформаційні матеріали, а серед них синій посібник «Купуймо Разом!» (згаданий вище). Для всіх бажаючих детальніше ознайомитись із методологією Running Lean StartUp – заохочуємо до реєстрації на e-Learning платформі проекту. Окрім того всі присутні  учасники отримали пропозицію приєднатись до групи ініціаторів та перших членів української закупівельної групи HoReCa із відповідними бонусами та вигодами за початкову декларацію продовження співпраці. Конкретні пропозиції для всіх хто приєднався до ініціативної групи та підписав протокол про наміри будуть представлені найближчим часом (лютий 2018).

На завершення заходу підведено підсумки пропонованих рішень та обговорено з учасниками їхнє бачення реалізації амбітної цілі створення закупівельної групи в галузі HoReCa, при підтримці технологічної платформи для закупівель. Польські експерти представили також попередній план та графік подальшої роботи. По можливості всі бажаючі мали змогу поставити питання, до тих хто не встиг – прохання звертатись безпосередньо до наших експертів.

Більше інформації – вже згодом! Слідкуйте за інформацією та новинами та нашій інтернет-сторінці та Facebook.


Пост-реліз для ЗМІ:


 Галерея:

VK8A1029 VK8A0798 VK8A0818 VK8A0786
VK8A0832 VK8A1150 VK8A0703 VK8A0705
VK8A1250 VK8A0879 VK8A0689 VK8A0859
VK8A1155 VK8A1136 VK8A0907 VK8A0957
VK8A0933 VK8A0996 VK8A0964 VK8A1110
VK8A0943 VK8A1162 VK8A1072 VK8A1097
VK8A1008 VK8A0917 VK8A0990 VK8A1159
VK8A0850 VK8A0989 VK8A0735 VK8A0838
VK8A0834 VK8A1061 VK8A1260 VK8A1253
VK8A1035 VK8A1047 VK8A1040 VK8A1178 
VK8A0749 VK8A1225 VK8A1208 VK8A0745 VK8A0889

 

Воркшоп: Створення закупівельної групи в галузі HoReCa в Україні


ВОРКШОП: СТВОРЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ В ГАЛУЗІ HORECA В УКРАЇНІ  

28 січня 2018 року | Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs]


28 січня в Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] (вул. Волоська 8/5) відбудеться безкоштовний воркшоп із створення закупівельної групи у сфері HoReCa. Захід спрямований до управлінців/власників українських закладів громадського харчування та представників фірм-постачальників гастрономічного сектору. Воркшоп базуватиметься на досягненнях проекту «Купуймо Разом!» та досвіді найбільшої польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ, яка зосереджує понад 3500 учасників (ресторанів, готелів та кейтерингових фірм) та близько 50 постачальників.


Для участі в заході просимо зареєструватись заповнивши коротку анкету:


На захід запрошує київський Центр Компетенцій закупівельних груп започаткований в рамках проекту «Купуймо Разом!». Воркшоп організовано за підтримки та сприяння Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] та Ukrainian Food Valley. Серед спікерів експерти консультанти закупівельних груп:

 • Маріуш Косьцьолек (Mariusz Kościołek) – Член Ради Правління фірми Hinode – оператора найбільшої в Польщі закупівельної групи у сфері HoReCa;
 • Томаш Савздарго (Tomasz Sawzdargo) – Голова Ради Правління польської гастрономічної закупівельної групи Horeca GGZ;
 • Томаш Будзяк (Tomasz Budziak) – Координатор проекту «Купуймо Разом!»;
 • Микола Пархоменко – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп;
 • Іван Сікора – Консультант Закупівельних Груп, представник Центру Компетенцій закупівельних груп.

Під час воркшопу буде представлено бізнес-модель функціонування польської закупівельної групи Horeca GGZ та пропозиція адаптації цієї моделі з метою започаткування першої в Україні закупівельної групи HoReCa. Кожен учасник заходу матиме можливість ознайомитись з перевагами використання інноваційної платформи спільних закупівель та привілеями засновників і перших учасників створюваної закупівельної групи. Детальна програма заходу буде опублікована згодом. Всі учасники воркшопу отримають посібник „Як створити закупівельну групу B2B як прибутковий стартап?”, виданий в рамках проекту «Купуймо Разом!».


Програма:


Головною метою заходу є обговорення та спільне визначення потенційних перешкод, які можуть виникнути на шляху запровадження закупівельної групи у сфері HoReCa, а також опрацювання робочих рішень для їх подолання. Для досягнення поставленого результату використовуватиметься методологія Running Lean StartUp, з якою детальніше ознайомитись можна на e-Learning платформі Проекту – лекції 8, 9 та 10 (програма 2017).

На завершення буде підбито підсумки проведених практичних занять в групах та зібрано зворотну інформації від учасників воркшопу. Окрім того буде представлено детальний план та графік започаткування закупівельної групи HoReCa в Україні з використанням інформаційних інструментів.


В рамках підготовлення воркшопу велике прохання від організаторів до представників сектору HoReCa та всіх зацікавлених темою закупівельних груп в цій галузі заповнити коротку АНКЕТУ!

Анкета для рестораторів:

Анкета для постачальників:

https://goo.gl/X64hmp

https://goo.gl/HupYtN


З усіх додаткових питань – прохання звертатись дo:

Andriy Tsyaputaandriy.tsyaputa@kupuimorazom.org.ua 

Oleg Vengerufv.org@gmail.com


***

ЩО ТАКЕ ЗАКУПІВЕЛЬНА ГРУПА?

Закупівельна група допомагає співпрацювати замовникам і постачальникам, зміцнює їхні стосунки та відкриває нові можливості для бізнесу. Замовник може керувати всім процесом постачання від джерела (виробника) до розрахунку, контролюючи суміжні витрати; має можливість знаходити нові джерела заощадження та будувати ефективний і вигідний ланцюг постачання. Постачальники можуть допомогти замовникам досягти цілей пов’язаних із реалізацією замовлень, а також підвищити задоволеність клієнтів, покращити обслуговування, спростити цикл продажів та оптимізувати фінансовий потік.

***

МІСІЯ ТА ЦІЛІ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ГРУПИ:

Забезпечення бажаного або оптимального рівня обслуговування клієнтів при мінімальних витратах та прийнятному рівні залучення капіталу.

Відповідний товар – продукт (забезпечення послуги);

Відповідна кількість;

Відповідна якість;

У відповідному місці;

У відповідний час;

За відповідну ціну;

Відповідному знайомому клієнту;

При відповідних витратах.


ЩИРО ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!