Підручник Проекту – видання 2016


КУПУЙМО РАЗОМ!
ЗАКУПІВЕЛЬНІ ГРУПИ 

Нові можливості для українського бізнесу 

KP2016


Всі матеріали в цьому підручнику є доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права збережено на користь авторів підручника та Асоціації «Ініціатива Родинних Фірм» (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych). Матеріали підготовлено в рамках програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща у 2016 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку. Публікація висвітлює виключно точку зору автора і не може бути ототожнена з офіційною позицією Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. 
Примірник для безкоштовного розповсюдження.


 

Інформаційний листок Проекту #2 – едиція 2016

Проект «Купуймо Разом! 2.0» – едиція 2016 р.


Інформаційний листок #2 (листопад 2016 р.): 


KupuimoRazom2016


Статті інформаційного листка Купуймо Разом доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів статті та ТзОВ «Практика Управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща у 2016 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку. 

Примірник для безкоштовного розповсюдження


 

17.08.2016 – Візит до Podkarpacki Klub Biznesu

Візит до Podkarpacki Klub Biznesu


17 серпня 2016 р. команда проекту «Купуймо Разом! 2.0» відвідала Podkarpacki Klub Biznesu – наступну закупівельну групу після Konsorcjum Biuro Klub. Під час інтерв’ю підприємці поділились з нами досвідом здобутим впродовж членства в закупівельній групі. Досвід польських підприємців становить цінну базу порад та вказівок для українських фірм. Інтерв’ю з представниками польського бізнесу проводяться в рамках проекту «Купуймо Разом! 2.0», а їхньою основною метою є поділитись секретами створення закупівельних груп – корисного бізнес-інструменту в сучасних ринкових умовах. Зібрані матеріали будуть використані під час консультативно-навчальної частини проекту – на e-Learning платформі.

Podkarpacki Klub Biznesu був створений для того, щоб підтримувати та інтегрувати середовище підприємців та роботодавців Підкарпаття (Podkarpacia), організовувати спільні закупівельні групи та будувати престиж і авторитет бізнесу з цього регіону Польщі. PKB забезпечує своїм учасникам дорадчу та консалтингову допомогу, організовує навчальні курси, семінари та конференції в сфері економіки та бізнесу. Важливою частиною діяльності групи є також реклама та просування інтересів учасників/членів, взаємообмін досвідом та видавництво сталих і спеціальних рекламних та інформаційних матеріалів. Група також займається підтримкою ділових контактів та пошуками нових зв’язків. Велике значення має також благодійна діяльність, спрямована передусім для допомоги дитячим будинкам Підкарпаття.

Podkarpacki Klub Biznesu підтримує зв’язок з іншими економічними (бізнес-організаціями), політичними та соціальними організаціями Польщі та світу.


Галерея:

DSC00883[1]  DSC00887[1] 
 DSC00888[1] DSC_0158  DSC00885[1] 

 

Перший онлайн чат з учасниками консультативно-навчальної частини проекту «Купуймо Разом! 2.0»

Перший онлайн чат з учасниками консультативно-навчальної частини проекту «Купуймо Разом! 2.0»


В п’ятницю 5 серпня відбувся перший онлайн чат з учасниками консультативно-навчальної частини проекту «Купуймо Разом! 2.0». Чат провела експерт проекту – Рената Марошек. Під час онлайн розмови з учасниками, обговорено їхні очікування від навчального курсу та технічні справи зв’язані з користуванням e-Learning платформою.

Онлайн чати будуть проводитись нашими експертами що два тижні, з метою підтримати учасників та допомогти засвоїти нові знання і вміння, а також відповісти на всі питання, що появляться під час проходження навчального курсу. 

Он-лайн чати проводяться при використанні платформи ClickMeeting – простого та сучасного інструменту онлайн зустрічей. Багатофункціональність цього інструменту дозволяє миттєво перекладати надісланий текст на мову зручну для кожного учасника. Для учасників проекту доступ до платформи “онлайн чатів” є безкоштовною!


 

Відео-ролик з Конференції-Відкриття Проекту

 Відеоролик з Конференції-Відкриття проекту «Купуймо Разом! 2.0» 


23 червня 2016 р. в м. Києві відбулась Конференція-Відкриття  проекту «Купуймо Разом! 2.0»

Ласкаво просимо переглянути короткий відеоролик з цього заходу:   


Більше інформації про захід доступно на нашій сторінці – ТУТ!


 

Консорціум Родинних Фірм

Консорціум Родинних Фірм


Консорціум родинних фірм – це відповідь на виклики, які ставить перед нами сучасний ринок. Ця тема все ще малопопулярна, але це наше майбутнє, якщо хочемо розвивати наш бізнес. Важливим є мати хороший приклад, саме тому найближчим часом ми представимо найкращі з доступних. 

Одним з таких прикладів є фінансове товариство Konsorcjum Biuro Klub. Товариство було засноване в 2003 р. десятьма приятелями, які мали власні фірми в різних частинах Польщі. Почалось все з ідеї поєднати сили і спільно проводити закупівлі задля розвитку та успіху бізнесу. Сьогодні, натомість, група складається з 23 учасників та декількох афіліованих фірм, та має представництва по всій Польщі. Завдяки співпраці фірми-члени Konsorcjum виграють великі тендери, що було б неможливим поодинці. Загальний фінансовий обіг учасників групи перевищує 200 млн польських злотих.

Відеозаписи інтерв’ю з підприємцями, менеджерами та постачальниками Biuro Klub будуть представленні на e-Learning платформі проекту «Купуймо Разом! 2.0», а їхній приклад буде обговорюватись в рамках консультацій з нашими експертами. 

Щоб більш детально ознайомитись з темою закупівельних груп та дізнатись про інші приклади таких груп в Польщі – зареєструйся в проекті «Купуймо Разом! 2.0»

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА! 


ПРИЄДНАЙСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОГО ПРОЕКТУ «КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0»

Rejestracja


 

Новий інформаційний листок Проекту

Новий інформаційний листок проекту «Купуймо Разом! 2.0»


Інформаційний листок #1 проекту «Купуймо Разом! 2.0» (червень 2016 р.):

 

kupuimorazom-1-download


Статті інформаційного листка Купуймо Разом доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів статті та ТзОВ «Практика Управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща у 2016 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію, про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку. 

Примірник для безкоштовного розповсюдження


 

Інформаційні Листки Проекту – едиція 2015

 

Інформаційний листок №1

Інформаційний листок №2

Изображение Изображение

 

Інформаційний листок №3

 

Інформаційний листок №4

Изображение Picture 

Статті інформаційних листків «Купуймо Разом!»є доступними за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0 Польща. Визначені права застережено на користь авторів статтей та ТзОВ «Практика Управління». Матеріали підготовлено в межах програми польської співпраці для розвитку, реалізованої за участі Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща у 2015 році. Дозволяється будь-яке використання матеріалів за умови збереження вищевказаної інформації, у тому числі інформації про застосовану ліцензію,
про власників прав, а також програму польської співпраці для розвитку.
Примірники для безкоштовного розповсюдження.

23.06.2016 – Конференція-Відкриття проекту «Купуймо Разом! 2.0»


Конференція-Відкриття проекту «Купуймо Разом! 2.0» 

23 червня 2016 року

Готель Опера 
(Конференційний зал „Симфонія”)
вул. Богдана Хмельницького 53, м. Київ 


Програма Заходу:

pdf_download


 Галерея:

 IMG_0894  IMG_0886 
IMG_0882 IMG_0875 IMG_0874 IMG_0870 IMG_0860 IMG_0858 IMG_0850 IMG_0834 IMG_0831 IMG_0827 IMG_0818 IMG_0815 IMG_0807 IMG_0799 IMG_0790 IMG_0773 IMG_0768 IMG_0758 IMG_0750 IMG_0746 IMG_0728 IMG_0715 IMG_0709 IMG_0705 IMG_0690 IMG_0680 


Конференція-Відкриття Проекту в Києві – 23 червня 2016 р.

Конференція-Відкриття Проекту в Києві – 23 червня 2016 р.


Вже наступного четверга 23 червня 2016 р. в м. Києві відбудеться Конференція-Відкриття нашого Проекту!

Останні тижні були дуже насичені. Команда «Купуймо Разом!» провела ряд важливих та успішних зустрічей з учасниками і партнерами проекту, підготовила структуру проекту та розробила детальну програму конференції. Раді повідомити, що свою участь в заході підтвердили: Антимонопольний комітет України, Посольство Республіки Польща в Україні та представник Підкарпатського Клубу Бізнесу.

Програма конференції та реєстрація на участь в конференції та проекті загалом, доступні на нашій інтернет-сторінці.